Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Pahiban van egy lato, Erikanak...

Eprecske777 kérdése:

Pahiban van egy lato, Erikanak hivjak. Remiszto dolgot is mondott, betegeset, nem tudom valoban hinni lehet-e neki 100%-ban. Van esetleg valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés

2015. okt. 8. 13:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
59%

ilyen puertoricoi orákulumoknak nem hinnék a helyedben...

amit mond te elhiszed akkor nem azért lesz úgy mert előre meg volt írva, hanem te vonzod be, te valósítod meg azzal, hogy előre úgy cselekszel, mert "megmondták, hogy bekövetkezik"...


22F

2015. okt. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
50%

Helló eprecske777!

Régen volt nála pár ismerősöm, nekik bejött amit jósolt, amúgy a hölgy elég híres az országban.

Meg van a telefonszáma?

Légyszíves küld el privátban.

Ismerőseimnek nincs meg.

Én is gondolkodtam hogy elmegyek hozzá, de mivel nincs elérhetőségem, nem tudom elérni.

Ha voltál nála légyszíves írd le privátban, hogy hol lakik páhiban.

Köszi!

2015. okt. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a multrol mondott olyat a paromrol, ami olyan durva, hogy azote nem birom kiverni a fejembol, kezdek eszelos lenni. Mellette meg megmondta anyukam nevet, azt, hogy milyen- komoly jellemrajz!! Rolam dolgokat, amiket csak en tudtam. Szoval abban egyetertek, hogy a jovot en teremtem, de ez a multbeli sztori ez utos. Ezert nem tudom. Plusz olvastam rola hideget is meleget is. Szamot kuldok, de nem fogja felvenni a telefont. Azt mondjak szemelyesen kell menni idopontot kerni. Nekem is segitett egy barat. Stilus durva!
2015. okt. 8. 13:36
 4/19 anonim ***** válasza:
73%
Mivel a múltban volt a sztori, egyszerű a megoldás. Kérdezd meg a párodat, hogy úgy volt-e?!
2015. okt. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Köszi a telefonszámot.

De ha személyesen kell menni, akkor eltudnád mondani, hogy hol van a településen belül.

mert engem max te tudnál útbaigazítani.

2015. okt. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
nem kerdezhetem meg, mert annyira gaz, ha nem igaz magamat jaratom le, hogy egyaltalan ilyen megfordult a fejemben....
2015. okt. 8. 13:59
 7/19 anonim ***** válasza:

Köszönöm a választ megint.

Azért akkor szerencse is kell ha az ember találkozni akar vele, mert mi van ha nem megy ki mikor ott vagy?

vagy épp van nála valaki és azért nem megy ki, az ember meg akkor hiába ment el oda hozzá.

Ezért lenne jó a telefon ha felvenné, azért annyira senkinek nem lehet rossz stílusa, hogy még a telefont sem veszi fel.

2015. okt. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
sajnos az lesz, majd meglatod. Azt mondtak addig kell hivni es uzengetni, hogy egyszer majd csak felveszi. Olvass utana itt az oldalon, hasonloakat irnak. :-( Nem tudom, hogy tenyleg ilyen-e vagy csak a szemelyisegkephez kell-e ez...pfff
2015. okt. 8. 14:16
 9/19 anonim ***** válasza:
30%
így is magadat járatod le
2015. okt. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
És ki elôtt?! :-) a no name elôtted??:-) Ha figyelted a kérdést, helyesebben tudtad volna értelmezni, akkor látnád nem azt kérdeztem mi a véleményed rólam ( mert valljuk be nem számít), hanem hogy van- e tapasztalat a hölggyel kapcsolatban. Mindenesetre köszönöm, hogy kommenteltél és szép napot kívánok Neked!
2015. okt. 9. 10:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!