Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Miskolcon vagy Miskolc közeléb...

Miskolcon vagy Miskolc közelében ki ismer jóst, de nem is jóst, hanem inkább halottlátót?

Figyelt kérdés
És igen, most jöhet a lehülyézés. Őszintén? Én is ebbe a csoportba tartozom. Nem hiszek szellemekben, Istenben, semmi természetfeletti dologban, az én gondolataim a racionalitás talaján gyökereznek. De amikor elveszítünk valakit, érdekes dolgokat, gondolatokat hoz ki az emberből. Akár még azt is, hogy igen....ki kellene próbálni elmenni egy ilyen emberhez. Azokat előre kérem, hogy akik abszolút hülyeségnek tartják (mint én) ne válaszoljanak, ismerem én is az ellentmondásokat. Nekem ez csak egy próba lenne, aztán kifordulnék az ajtón, s nevetnék magamon, hogy én ezt is megéltem, hogy ilyen helyre jöttem. De ha nem mondanék neki semmi infot, s úgy kezdene el olyan dolgokat mondani, amiről nem tudhatott, akkor felmerülne bennem a kétely, bár még akkor sem hinnék benne. Szóval aki ismer Miskolon, vagy a közelben jóst, halottlátót, (nekem nem jósolni kell), akkor az ha tud adni telefonszámot, címet....megköszönném.
2015. nov. 1. 18:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Az igazán ezzel foglalkozók nem fedik föl kilétüket könnyen:)
2015. nov. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igazi halottlátó van Miskolcon (is!), viszont nem szereti felfedni kilétét, ezért patológusnak mondja magát.

A temetkezési vállalkozások dolgozói közt is vannak halottlátok: ők teszik a koporsóba az elhúnyt testét.

Kérdésednek megfelelően egyikük sem foglalkozik jóslással.

2015. nov. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!