Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Szerintetek ez mi, nagyon...

Szerintetek ez mi, nagyon félek tőle?

Figyelt kérdés
Régebben volt olyan hogy egy pár pillanatot előre láttam, mostanában nem láttam szerencsére őket csak tudtam hogy lesz. Mindig igazam volt a jövővel kapcsolatban amikor az iskola elkezdődött szeptmber 2ikán nagyon féltek a 4-ikétől , nem tudom miért , szóltam mindenkinek hogy ügyeljen magára és ha lehet ne csináljanak az nap veszélyes dolgokat. Az iskolába mentem busszal én nem féltem annyira , mivel ha valamit láttam akkor mindig másokkal volt kapcsolatos már majdnem az én megállómnál volt a busz amikor hirtelen karambolózott, ha nem áll előttem az osztály társam kb kirepültem volna a szél védőn a nagy koccanástól. Fontosnak tartom azt is megemlíteni hogy az reggel az osztály társammal csak véletlenül futottunk össze ezért mentünk együtt. A következő ilyen dátumom októberben volt , nem voltam halál közeli állapotban de okvetlenül mindenki megutált. A következő ilyen dátumom a december közepén van és egyenesen rettegek tőle mivel múltkor is csak véletlenül maradtam életben így nem tudom most vajon mi lesz , rettegni sem akarok, nem akarok begubózni a házba és várni hogy mikor telik el az a nap. Szerintetek mit kell tennem? És mik egyáltalán ezek a dátumok? És miért látom őket előre? Ha valakit érdekel privátban mesélek bővebben és persze nyitottabban a történtekről , csak normális válaszokat adjatok légyszíves! köszönöm

2015. dec. 2. 14:28
 1/4 anonim válasza:
100%

Nekem is kegyetlen jó receptoraim vannak, bár másik irányba, én inkább megálmodok dolgokat (sajnos szerettek halálát többször is sikerült "megjósolni" pedig semmi rá utaló jel nem volt).

Nézd, kétféleképpen kezelheted :

- Megérzel egy dátumot és rettegsz addig is, meg aznap is, meg egész életedben

- Vagy úgy fogod fel mint figyelmeztetést, különösen körültekintő leszel, másokat is erre sarkallsz, de nem rettegsz, mert kaptad a fülest, hogy lehet baj de teszel ellene.


Én személy szerint a második szerint élek, és neked is ezt tudom javasolni mielőtt tényleg beleőrülsz / üldözési mániád lesz.

Ja és még valami.

Ha úgy van "megírva ", hogy pl 22 évet kell élned, akkor tehetsz amit akarsz, nem leszel itt tovább. Random leállhat a szíved míg alszol, lehet álmodban agyvérzésed, akármi. Ezektől sem retteghetsz végig.

De azért ne is láncfűrésszel fésülködj, mert úgyis "van még hátra időd":)

2015. dec. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Joker
2015. dec. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lesz üldözési màniàja ha szarik a megérzéseire..mindent magamra vettem de màsokkal történt meg..hazudik a szem pedig az a lélek tükre..hazudtàl béla
2015. dec. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Elképzelhető, hogy ezen képességeid eredete babonával foglalkozó valamely régen elhunyt családtagoddal/családtagjaiddal függ össze.


Ahogy írod, ez rossz érzéssel tölt el a mindennapokban, tehát nem ártana valamilyen családfagyógyító lehetőség után nézned.


Nekem is vannak (illetve voltak) különböző furcsa spirituális tapasztalataim kora gyermekkoromtól kezdve. (Volt, amit teljesen kinőttem, nem foglalkoztam vele többet, mert érdektelenné vált számomra.)


Ezeket idővel meg lehet tanulni józan keretek közé szorítani. NE ENGEDJ TERET TÚLSÁGOSAN A FÉLELMEIDNEK, MERT HATALMAT NYERHETNEK AZ ÉLETED FELETT!


Üdv: 41/N

2015. dec. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!