Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Irna nekem olyan valaki...

Irna nekem olyan valaki akinek segitett mar jono vagy lato? Nem nagyon hiszek ezekben a dilgokban. Felhivtal az ezo t.2 alkalommal, minket alkalommal mas novel beszeltem es mind2 en masat mondtak. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Nem vagyok kivancsi olyan velemeyere aki meg nem probalta sohasem. Olyan szemely velemenyet szeretnem olvasni aki igen tapasztalta a josnot es be is vallt neki, szoval segitett rajtatok mar josno? Vagy lato? Lelkgyogyasz stb. Negativ kommentelok ovjatok...

#ezotéria #jóslás #lelekvizsgalat
2015. dec. 11. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Jono rajtam mindig segit. :D
2015. dec. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem nagyon hiszel ezekben a dolgokban - írod.

Pedig szerintem hiszékeny vagy.

Bárki ír itt neked bármit, elhiszed, amit a jósokról/látókról ír, mint megtörtént, valós eseteket.

Nem hiszel a jósnőkben, akiknél kérdezhetsz/visszakérdezhetsz, de itt anonim, ellenőrizhetetlen személy szavában nem kételkedsz.

Hogyan is van ez? Ez mi más, mint nagyfokú hiszékenység.

2015. dec. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Inkább ne tetted fel volna ezt a kérdést :D
2016. jan. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!