Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Van olyan jóslásos módszer...

Van olyan jóslásos módszer ami beválik és saját magának csinálhatja az ember?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokra lennék kíváncsi.
2010. márc. 23. 20:56
1 2
 1/20 anonim válasza:
22%
Most komolyan hiszel a jóslásban?
2010. márc. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
52%
Én pl. meg tudom jósolni, hogy a következő öt percben mit fogok csinálni. Eddig mindig bejött.:D
2010. márc. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
86%

Én szoktam, cigány kártyából, és 98%os pontossággal be is szokott jönni.

Te szoktál valamiből?

2010. márc. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
93%
nekem már jósoltak és az mind bejött :)
2010. márc. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
92%

Nekem is bejön mindig a cigánykártya, az a legpontosabb és nagyjából jól lehet használni igen-nem kérdésekre is.

Amennyiben árnyaltabb képet akarsz kapni valamiről, és nem igen-nem választ vársz, akkor ajánlom bármelyik tarot-kártyát vagy a Lenormandot.

Amúgy ennek ellenére azt ajánlanám, hogy ha nem értesz még egyikhez sem, akkor először menj el egy hozzáértő kártyavetőhöz, ők objektívebbek a kérdésedben, mint te.

Jó még az inga is, bár én abban nem bízom annyira, mert szerintem azt lehet befolyásolni a tudatalatti vágyakkal, hiszen folyamatosan érintkezel vele jóslás közben.

2010. márc. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
82%
Én úgy tudom saját magának nem jósolhat az ember. Akkor ez nem igaz?
2010. márc. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
39%

Felvilágosult korunkban ennyi ember képes hinni a kártyajóslásban? Atyám.

Kezdem megérteni volt lelkészünk szavait: ahol a valódi hit kivész, ott elkezd virágozni a babona.

2010. márc. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
52%
Én nem hiszek benne, de azért utána szoktam nézni az ilyesminek és ott olvastam, hogy magunknak nem lehet jósolni.
2010. márc. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
54%
Nekem egyszer azt josoltak, hogy 17 evesen ferjhez megyek, hat csak 10 evet tevedett az illeto, akkor gondolhatjatok mi a velemyem a joslasrol :)
2010. márc. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Minél távolabbi időpontra vagy kiváncs, annál pontatlanabb. Lásd időjárásjelentés :D
2010. máj. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!