Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Hogyan értelmezhető ez a hat...

Hogyan értelmezhető ez a hat lapos cigány kártya ki rakás?

Figyelt kérdés

Örvendezés.veszteség. Betegség. Váratlan öröm. Ellenség. Gyermek.


Hogyan kell össze rakni mit jelent?

Köszönöm szépen. :-)


2016. ápr. 21. 08:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"ki rakás" -> helyesen: kirakás

"össze rakni" -> helyesen: összerakni


Örülök, hogy segíthettem.

2016. ápr. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Ez a kártyaleosztás az egyik legkétértelműbb, amivel valaha találkoztam. A számtani esélye szinte nulla, bár a számmisztika területén nem vagyok annyira járatos, mint a tarot kártyák terén.


Feltételezem, hogy a lapok ebben a sorrendben jöttek ki, ahogy leírtad őket. Páronként érdemes értelmezni őket, ez alapján a következőket veszem ki a leosztásból:


- Valamilyen öröm fog érni, mert megszabadulsz valamilyen tehertől, ami már régóta rajtad volt. Ez az a veszteség, ami másodikként jött ki. Nem kell tartanod tőle, ez inkább pozitív veszteség, mint negatív.


- A középső két lap értelmezése már sokkal mélyebb, csak feltételezéseket tudok levonni belőle. Téged, vagy valamely családtagodat betegség fogja érni a közeljövőben, ez azonban nem várt következményekkel is járhat, pozitív értelemben. A váratlan öröm feltételezésem szerint egy rég nem látott ismerős képében fog megjelenni, aki eljön meglátogatni a betegség idején.


- Az utolsó két lap kissé összefüggéstelen számomra is. Abból a feltételezésből indulok ki, hogy van egy gyermeked. Valamilyen módon kapcsolatba fog kerülni egy olyan emberrel, akire ellenségként tekintesz. Ezt sajnos megakadályozni nem tudod, de feltétlenül próbáld megóvni őt a káros következményeitől.


Sajnos összefüggően nem tudom mind a hat kártyát értelmezni egyszerre, még nem állok olyan spirituális szinten. Érdemes kikérni egy magasabb fokozatú boszorkány vagy cigány jósnő véleményét. Remélem segíthettem!

2016. ápr. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
a nehezen összelopott kábelt ellopja tőled a szomszédos cigány gyerek...
2016. ápr. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akinek dongalába van, ne felejtsd el a betegség kártyát.
2016. ápr. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ja,tényleg...
2016. ápr. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na a betegség kártyában lehet valami, ha egy nagy vírustanya lakozik rajta... . :)
2016. ápr. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!