Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Raktam ki kapcsolati kirakást,...

Raktam ki kapcsolati kirakást, ez alapján valaki meg tudja mondani, hogy érdeklődik e irántam a kiszemeltem?

Figyelt kérdés

A kapcsolat alapja: hamisság

az ő oldala: katona szerelmes férfi szomorúság bosszúság

az én oldalam:állandóság ellenség üzenet remény

Köszönöm előre is a válaszokat.



2016. ápr. 22. 20:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Hagyd a csudába az egészet. Ebből nem lesz semmi.
2016. ápr. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ez alapján nem úgy tűnik. Nem úgy tűnik, hogy volna jövője a dolognak.

De talán ha csak simán a szemébe nézel, ne adj isten beszélnél is vele, az többet mondhatna mint az ilyesmi. Csak mondom, én is szoktam jósolni magamnak meg ilyen olyan teszteket csinálni, de az csak útmutató, meg ha magadnak csinálsz ilyet van benne egy kis részrehajlás meg egyéb... De én csak egy laikus vagyok, szóval ennek fényében vedd figyelembe a válaszom.

2016. ápr. 23. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az igazság az,hogy csak kíváncsiságból raktam ki a kártyát.Ez a kapcsolati kártya a jelenre utal,nem? Még nem beszéltem a sráccal csak nagyon úgy néz ki,hogy egy társaságba keveredünk,és nekem tetszik.És ez alapján csak annyit akartam tudni,hogy felfigyelt e rám, vagy észrevett e.Mert korábban egyszer én úgy éreztem,hogy szemezek vele :)De lehet,hogy nem őgy van .
2016. ápr. 23. 09:02
 4/10 anonim ***** válasza:
Ismételd meg. Ha ugyanaz jön ki, akkor tényleg mérvadó a módszer.
2016. ápr. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Most találkoztam vele már.kiraktam újra.

A kapcsolat alapja a hűség.

Az ő oldala ellenség vágy látogatás halál.

Az enyém hamisság szerelem ajándék szerencsétlenség

2016. ápr. 24. 04:07
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha megismétli a kirakást, hogy lenne már ugyanaz #4#-es! Ez metafizika, erre más törvények érvényesek! Tipikus laikus felvetés, már ezerszer elsütötték itt ezt a poént.

#1#-es vagyok. Az új kirakásodra még inkább igaz, hogy hagyd a csudába ezt a szegény srácot, nem lesz ebből semmi.

2016. ápr. 24. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
ez milyen kártya?
2016. ápr. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez nem poén, ez logika. Mivel a jövő nem sokat változik egy perc alatt (pláne, ha időközben nem is találkoztál az illetővel), egy perc eltéréssel két kirakásnak legalább 90%-ban egyeznie kellene. Aki ezt nem érti meg, az úgyis azt hisz, amit akar :D
2016. ápr. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mondom metafizika!! Arra nem a racionális világ törvényei érvényesek. Nem az, amit az öt érzékszerveddel érzékelsz.
2016. ápr. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben nem lehet belőle a racionális világra vonatkozóan következtetéseket levonni ;)
2016. ápr. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!