Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Megálmodom a jövőt! Akkor én...

Megálmodom a jövőt! Akkor én most egy médium vagyok vagy mi?

Figyelt kérdés
Múlt hónapban megálmodtam, hogy barátnőm babája meg fog halni, rá pár napra meghalt a még meg nem született picur, múlt héten azt álmodtam, hogy a szomszéd utcában kigyulladt egy ház, de a kijövő tűzoltók elütöttek egy gyereket a főúton, ez ma megtörtént... kezdek totál para lenni

2016. aug. 2. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:
53%

Nehogy elmondd az illetőnek xD tűzre raknak élve ><

Amúgy az úgynevezett de javu érzés az amikor megtörténik a környezetedbe egy esemény ami olyan hatást kelt benned, hogy "ezt már megálmodtad".

Nekem heti 2-3 alkalmakkal jelentkezik. Amúgy ami érdekes az álom témába s igaz is, ha tisztába vagy önmagaddal - álomfejtés/álmoskönyv. Ha figyeled a tárgyakat időjárást s környezetet, akár színeket...sok mindent elárul rólad s lelki dolgokat, akár közel jövődet is.

Jó ideje amikor felkelek s emlékszek dolgokra leírom szavakba. Pl vonat,kalauz, busz,...stb

A tudat alatti mindig mindenkinél dolgozik csak más más mértékkel.

2016. aug. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%

Első, annyiban kijavítanálak, hogy a deja vu az nem az "ezt már megálmodtam" érzés, hanem "ezt már átéltem" érzés, azért nem ugyanaz.

Kérdező, ezek szerint tényleg van valamilyen képességed, én csak annyit tudok erről mondani, hogy míg élt nagymamámnak is voltak ilyen képességei, ő megálmodott, megérzett dolgokat előre. Pl megálmodta (még gyerekként) a saját anyukája és kistestvére halálát, utána érezte is anyukája szellemét. Idősebb korában megálmodta előre saját betegségét, ami végül sajnos elvitte. Ezen kívül megérzett dolgokat, pl egyáltalán nem értett a focihoz, nem is szerette, de mikor az unokatestvéreim kérdezték tőle, ki fog nyerni (mert a kedvenc csapatuk játszott) mindig meg tudta mondani.

Sokféle magyarázat van erre, de ami biztos, hogy az ilyen esetek is azt mutatják, hogy a világunk, sőt egész univerzumunk sokkal több annál, mint amit gondolnánk, mint amit érzékelünk belőle, és nem csupán anyagi világ létezik.

2016. aug. 3. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van egy különleges emberi kommunikációs eszközünk,amelyet a beszéd,és más általános módok kiszorítottak életünkből,s ez a megérzés.Némelyekben ez erősebb,másokban teljesen elnyomott képesség.A meglevő krízishelyzeteket érezzük ezzel.Én is számos esetben tapasztaltam ilyeneket.
2016. aug. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti hogy képlékeny az emlékezeted és bemagyarázod magadnak hogy láttad előre ami történt. Javaslom hogy a legközelebbi előrelátásodat jegyezd le hogy tényszerűen is megállapíthasd hogy tévedsz.
2016. aug. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Az Ördög mutatja meg neked a jövőt, ha megtérsz, akkor biztosan elmúlik ez a képesség.

Imádkozz érte, hogy megszabadulj tőle.

Hidd el jobb lesz.

2016. szept. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!