Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Aki ért a tarothoz megmondaná,...

Aki ért a tarothoz megmondaná, hogy ezek a lapok egészében mit jelentenek egymás után kirakva: hold, mágus, mérték, szeretők. A kérdés amire ezt húztam: hogyan alakul a közös jövőnk?

Figyelt kérdés
2016. aug. 13. 17:10
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Am meg nem jelentenek semmit! Az előző válasz csak azért volt mert ez egy szimbólum arra hogy elhiszed az ilyen marhaságokat
2016. aug. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A párod (vagy kiszemelted) megcsal, vagy ha kiszemelt, akkor nem rád vágyik. Ez egy folyamatban lévő dolog, de csak hónapok múlva fogsz rájönni. Hamarabb azért nem, mert nem fogod elhinni ezt. Hosszú, hónapokig tartó egyedüllét jön ez után, és egy ideális jelöltet el is fogsz engedni magad mellett, mert bizalmatlan leszel. A többi elég kusza, amit látok, idő kell, míg kitisztul.
2016. aug. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ez biztos?
2016. aug. 15. 17:45
 4/8 A kérdező kommentje:
Szakítsak vele?
2016. aug. 15. 17:50
 5/8 anonim ***** válasza:
Édes istenem, és neked van szavazati jogod?
2016. aug. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szegény párod, ha tudná, hogy kártyalapok alapján döntesz. Szerintem neki teszel szivességet, ha otthagyod. Próbálj meg szerintem a saját eszedre hallgatni, ha ez nem nagy megterhelés.
2016. aug. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Most még sötétben tapogatsz, de aztán megtaláljátok a módját, hogy mindenki elégedett legyen. Direkt nem írtam, hogy boldog, mert ebből lehet még egy nyugodt, konszolidált kapcsolat. Már ha Te erre vágysz. Ha viharos érzelmekre vágysz, akkor inkább told arrébb a biciklit, mert ez nem az lesz.
2016. aug. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is az a véleményem, hogy nem őszinte veled a párod...s ha netán még nem is lépett félre, de meg fog történni. :/
2016. aug. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!