Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » 36 lapos cigánykártya?

36 lapos cigánykártya?

Figyelt kérdés

Kèrlek szépen titeket olyan ne ìrjon,aki azt ìrja vegyèl könyvet vagy hogy ez hülyesèg! Van könyvem ès be is szoktak jönni a jòslatok.

A kèrdèsem most az,ki mit gondol,hogy làtja hogy mi lesz a lapok alapján a jövőben? Köszönöm!



1. X-szel leszünk valaha egy pàr?


Làtogatás Hűsèg Betegsèg Utazàs


2. Y-t hogy èrintette az üzim?


Szerencsètlensèg Szomorùsàg Hàz Bìrò


3.2017-ben lesz pàrkapcsolatom?


Szerelmes fèrfi Remèny Szomorùsàg Ellensèg


2016. dec. 26. 17:18
 1/3 anonim ***** válasza:
De ha van könyved és a jóslatok be is szoktak válni, akkor ezzel a hárommal mi a probléma?
2016. dec. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Érzem a lapok jenetését, de mivel nem szoktam cigánykártyával jósolni, ezért inkább nem megyek bele a fejtegetésükbe, mert többféle, bár hasonló módon is lehet értelmezni a kombinációkat. Személyes információk nélkül csak általánosságokat lehetne mondani.

Viszont tisztánérzőként úgy érzem el kell mondanom, amit a kérdésed olvasásakor éreztem. Nyugodtan pontozz le, ha nem értesz egyet, vagy csak mert nem vagy rá kíváncsi, eltérek a tárgytól.

Belső vívódást, bizonytalanságot érzek nálad, némi aggódást, félelmet. Valami rosszul, vagy nem úgy alakult az életedben, ahogy vártad, és külső okokat keresel. Valamiféle kétségbeesett vádat érzek. De reményt is. Keresed a kiutat, és ez jó. Kapaszkodj ebbe a pozitivitásba. A feszültség, ami körülvesz, belőled is ered, koncentrálj kicsit magadra, figyelj befelé, tárd fel a problémát, hogy tudd hogyan oldhatod fel, én engedheted el a félelmeket. Jó, hogy bizakodsz. Érzem, hogy képes leszel bízni önmagadban, és túljutni a nehézségeken.

Egy rosszakarót is érzek, aki közel áll hozzád, rokon, esetleg barát, vagy az volt. Nem biztos, hogy rosszat akar, az is lehet, hogy csak nem bízik a döntéseidben, elbizonytalanít, és ezzel tévútra vezet. Ismerd meg magad, hogy tudd mi az, ami tényleg jó neked, mit akarsz, és aszerint cselekedj, a negatív embereket pedig zárd ki, engedd el, vagy a jóakaró, de tévesen ítélő emberek tanácsait egyszerűen csak lépd át, engedd el a füled mellett. Őket ne zárd ki, csak bízz magadban, és cselekedj úgy, ahogy helyesnek érzed, tedd azt, amit jónak és igaznak érzel.

Áldott Új Évet Neked!

2016. dec. 31. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tisztelt Kérdező!


Én még az 1990-es években és a 2000-es évek elején foglalkoztam hobbi szinten New Age praktikákkal.


Én óva intenélek attól, hogy rendszeres használója légy az ilyen szó szerinti BABONÁS trükköknek...


Üdv: egy középkorú felhasználó

2016. dec. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!