Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Tarot szerelmi kirakás. Merre...

Tarot szerelmi kirakás. Merre tart a kapcsolatom ezzel a férfival? Ez alapján van jövőnk? Mire kell odafigyelnem?

Figyelt kérdés
A kártyák amiket húztam sorrendben: csillag, szerencsekerék, világ és amit ráhúztam 4-nek: mérték.
2017. márc. 4. 11:45
 1/1 anonim válasza:

Nagyon jó lapok. A szerencsekerék a szerencse forgandóságára int, azaz a helyzet alakulhat így is,úgy is,de ezt tudjuk,hiszen valójában mi irányítjuk a sorsunkat.Az,hogy húztál most lapokat, és ezek a te rezgéseidre jöttek ki,csak iránymutatás.

A Csillag ütőkártya, a lehető legjobb. A jelen helyzet fényes,boldog...de hát a szerelem mindig az a kezdetén.

Lehet egy kis hullám,mélypont,de a Világszintén sikereket ígér ebben a kapcsolatban.A 4.lapa Mértékletesség,ami egész egyszerűen azt jelenti,hogy ügyelni kell a mértékre:ne túl hamar,ne mindent, ne nagyon kiadva magad...Remélem segítettem:)

2017. márc. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!