Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Cigány kártya össze olvasásáho...

Elena2121 kérdése:

Cigány kártya össze olvasásához szeretnék segítséget. Valaki tudd benne segíteni?

Figyelt kérdés

Az interneten olvastam az egy kérdéses jóslásról,hogy három lapot kell hozzá ki húzni a kártya pakliból. Sajnos nem tudom értelmezni a lapok jelentését.

Az volt a kérdés, hogy lehet-e gyerekem.

Ez a 3 kártya jött ki: szerencsétlenség-házasság-özvegyasszony

mind a három kártyára húztam meg ki kártyát, és akkor úgy jött ki,hogy:

szerencsétlenség-remény-házasság-hamisság-özvegyasszony-lelkész.

Előre is köszönöm a válaszokat és a segítséget.



2017. ápr. 12. 08:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy ilyen fontos kérdésre ne kártyák lapjai között keresd a tuti választ!

A lapjaidat nem tudom ugyan magyarázni, de ezt a honlapot lehet, megszereted: itt (is) el tudsz játszogatni, el tudod ütni a felesleges idődet. :) [link] [link]

2017. ápr. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Szerinted a kártya fogja megmondani, hogy lehet-e gyereket? Takarodás az orvoshoz!
2017. ápr. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

Reménykedsz, hogy megoldódik ez a számodra "szerencsétlen" helyzet. Ez foglalkoztat. Párkapcsolatodban lehetnek problémák egy idősebb nő, vagy egy másik nő miatt. Lehet, hogy egy másik nő is jelen van a párod életében.

Ha orvosi értelemben érdekel, hogy lehet-e gyereked, akkor tényleg orvoshoz kéne fordulni.

2017. ápr. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
5%
#3 a tények ismerete nélkül írsz mindent össze-vissza
2017. ápr. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%
4: igen, szerinted miről szól a jóslás? :)
2017. ápr. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%

Kedves Elena!


Lövésem sincs, mennyi idős lehetsz, de amíg interneten és gagyi cigánykártyás jóslás útján akarsz infót szerezni a leendő gyerekedről és nem vagy elég érett a feladathoz, addig inkább Moncsicsid, vagy egy morbid Barbie-d (woodoo-babád) legyen!

Amíg megélhetési jövendőmondók, jósok okossága "segít" a döntéseidben, azaz a felelősséget hárítani az élet ügyes-bajos fejezeteiben, addig jobban tudsz vigyázni leendő gyermekedre, ha nem sieted el a világrajöttét!

Később, ha a babád péntek13.-án ferdét f.ngik, vagy büfiztetés közben kibukik belőle a tejecske, akkor is a kártyából, a horoszkópodból "olvasod ki" majd az okokat és a "gyógymódot"? Ha valami nem oké, újra kevered a lapokat?

Esetleg felkéred egy kereskedelmi adó "gyógyító emberét", vagy a roxforti Sötét Varázslatok Kivédése-tanárt, hogy vegye le róla a rontást?

Egy gyerek nem így "működik".


Tehát a lapjaid jelentése nagy vonalakban kb. annyi, hogy ha kimarad a mensesed, gyanakodhatsz, hogy talán nem csupán"szemmel vertek".

Olyankor pedig bölcsebb és célravezetőbb tett lehet, ha időben és szakorvostól tudakozódsz a lehetséges okokról és a következményekről...bár ahhoz elég a TAJ-kártyád is.

Nem szeánszok, kártyavetők, önjelölt mágusok hókuszpókuszai vagy a full okos barátnők jóindulatú és tévedhetetlen tanácsai alapján keress "hogyanokra"és "miértekre" választ! Ha internetes jóslás útján, a cigánykártya lapjaiból és egyéb, neked kreált másvilági népbutításból akarsz életképes jövőt tervezni, akkor az Álmoskönyv szerint is szerencsésebb, ha előbb felnősz.

Ha pl. vigyázol az egészségedre, te tervezed, te határozod meg a céljaidat és az elérésükhöz vezető utat, és minden döntésedhez megtanulsz felelősséget vállalni! Akkor máris tettél azért, hogy ne "félárvád" legyen, hanem egészséges gyereked, akinek te vagy a reális döntésekre képes, értelmesen gondolkodó Édesanyja.

Leendő édesapát se "találomra", a fácse társkeresője lájkjai, megigézés és szerelmi bájitalok "bevetésével" találj : kockázatos szerencsejáték!

"Mindenkinek van egy tévedése".... de a tévedések igen ritkán ígérnek igazi babonamentes "válaszokat" és hosszútávú "segítséget" ! :)))

2017. ápr. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Panka91 ***** válasza:
59%
Figyelj szerintem nem jol tetted fel a kerdest... Kerdezz ra ugy hogy kirakod magad es a parod.( Bar szerintem nem nagyon fogod erteni.)A kerdest inkabb ugy fogalmazd meg hogy a kozel jovoben lesz e gyermeked.
2017. ápr. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!