Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ebben az esetben az egész...

Ebben az esetben az egész kapcsolatra húzott halál azt jelenti, hogy teljesen vége vagy a rossz periódusnak van vége?

Figyelt kérdés

Vilég, ítélet, főpap és halál amit húztam.

A jelenlegi helyzet, hogy nagyon viharos volt a kapcsolatunk, sok bántás volt benne az ő és az én részemről is. Én bocsánatot kértem tőle, azóta sem beszéltünk.


2017. máj. 2. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha neked egy kártya, a szomszéd néni, a legjobb barát, vagy a taxis (stb.) mondja meg azt, hogy mi van a párkapcsolatodban, az egészségi állapotoddal, a jövőddel...akkor még van mit tanulnod az élettel kapcsolatban.


Mindent bele!

2017. máj. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Én úgy tudom, a halál nem jelent tényleges "halált", tehát a kapcsolat végét sem jelenti feltétlenül. Lehetséges egy periódus vége, de ez nem egyértelműen a rossz periódus vége, hanem akár egy szemlélet,nézőpont változása is lehet. Jelentheti,hogy ezek után másként tekintetek egymásra,megváltoznak az érzéseitek.

Ha te bocsánatot kértél tőle őszintén, akkor szerintem igen, nagy eséllyel jelenti a negatív periódus végét, ahol az eddigi lezárul, mintegy új lapként jöhet el a későbbi szakasz a kapcsolatotokban.

2017. máj. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez a kártya a jövő felé vezető utat előlegezi meg.

A jelentése leginkább a múlt hátunk mögött hagyása.

Mindeközben fontos, hogy a jelenben éljünk.


A kapcsolatod egy új esélyt kapott, használd ki!

A kártya világosan megmondja, hogy amire szükségetek van, elsősorban az értékes, együtt töltött idő, (sok beszélgetés, közös élmény), és a szexuális kiegyensúlyozottság.


Kapcsolatotok új periódusba léphet, ha mind a ketten a daját érdeketek elé helyezitek a másikat.

A kártyák alapján fontosabb a jó párkapcsolat, mint a pénz hajszolása.

2017. máj. 4. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenki azt vonzza be amiben hisz
2017. máj. 5. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!