Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Milyen időközönként érdemes...

Milyen időközönként érdemes újra jósoltatni?

Figyelt kérdés
2 hónappal ezelőtt jósoltak nekem, és az érdekelne hogy mikor érdemes újra menni, van e olyan h bizonyos idő eltelltével már más lesz a jövőkép?

#Jólsás
2017. máj. 8. 12:09
 1/10 anonim ***** válasza:
En mindig megjosolom a felevemet es igy 6 havonta jarok :)
2017. máj. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
Ahány "jós" annyi jövőkép az általános jóskódex marhaságain kívül!
2017. máj. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Végtelen
2017. máj. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Én átlag 120 évente szoktam
2017. máj. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 thoomas26 ***** válasza:

A lehetséges jövőkép folyamatosan változik a mindenkori jelen eseményei, energiái következményeképp. És ezt is csak abban az esetben fontos megemlíteni, ha olyan jóshoz mész, aki tényleg azt csinálja, amit állít magáról.


Én azt gondolom - ezen túlmenően -, semmilyen időközönként nem érdemes jósoltatni. Igaz, hogy megtudhatunk egy lehetséges jövőbeni rossz dolgot, melyet így akár ki is védhetnénk, de arra is van esélyünk, hogy nagyon rástresszelünk, s így inkább bevonzzuk azt.

Sem a múlttal, sem a jövővel nem lenne érdemes ennyire behatóan foglalkozni. Az egyik már megtörtént, nem tudunk rajta változtatni, a másik pedig még sem történt, csak lehetőségek. Inkább a jelenben maradjunk, ezt próbáljuk minél tökéletesebben és teljesebben megélni.

2017. máj. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg a jóst, hogy mit enged a lelkiismerete, milyen időközönként húzhat le nem kevés pénzzel a találgatásaiért.
2017. máj. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 cucusropi ***** válasza:

Ha egy jóst kérdezel valószínűleg azt a választ kapod, hogy "Minnél gyakrabban."


Ha bármelyik épeszű embert akkor azt, hogy "Nem kell jósoltatni."

2017. máj. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 szenes43 ***** válasza:

Az én álláspontom a következő: a múlt elmúlt,változtatni nem tudsz rajta esetleg ha van levonhatod a hasznos tanulságait.

A most a jelen azt éled és a jövő az egy sejtés ami részben vagy egészben bekövetkezhet. Amennyiben konkrét terved van a jövőre nézve azt pozitívan vetíts fel magadnak és bízzál benne hogy bejön. A jövőkép akkor érdemel figyelmet ha az előző "jóslás" szerint zajlik a jelen.

Megjegyzem: óriási felelősség a jósnak csak általánosságban mondani hogy pld. a gyomrodra ügyelj..stb. mert azon fogsz agyalni és fél-egy év múlva gyomorfekélyjel jársz a dokihoz. A jövőképet te vázold fel magadnak magadban mert a pénzedért cserébe általánosságokat kapsz még akkor is ha személyesnek véled.

2017. máj. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jósoltasd meg, hogy milyen gyakran lesz szükséged újabb jóslatra.
2017. máj. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
125 évenként !
2017. máj. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!