Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » én tudom előre a jövőmet?

én tudom előre a jövőmet?

Figyelt kérdés
velem szokott olyan lenni hogy álmodok ésregelre elfelejtem de 2 hét mulvan megtörténik velem az álmom és akkor beugrik
2010. máj. 23. 15:13
 1/9 anonim ***** válasza:
58%

a jövőbelátás mindig is a negatív dolgok közé tartozott., mert gonosz szellemek manipulálják.


Senki sem tudja megmondani a jövőd, mert az életed te magad irányítod, senki más. Ebben higgyél, és akkor nem fogsz hanyatt esni.

2010. máj. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
ilyen velem is történik hogy megálmodok valamit és megtörténik valamikor vagy van hogy álmomban megtalálok valamit amit kerestem a valóságban!
2010. máj. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
85%
ezt hívják úgy,hogy "dezsavű" érzés
2010. máj. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Ha esetleg a lottószámokat meg tudnád mondani, örülnék neki.
2010. máj. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
csupán csak egy deja vu-d volt, ami annyit tesz, h az egyik szemed elöbb küldte el az agyba az információt, mint a másik szemed :) velem van h hetekig ez van, aztán meg egy csomó ideig semmi ilyen, mostanába is állandóan deja vu - m van, sztem tök jó:D ja és néha énis azt hiszem h álmodtam!
2010. máj. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ez nem dezsavű
2010. máj. 23. 22:00
 7/9 A kérdező kommentje:
am volt már 4 esem a lottón(csak az a baj hogy a 7 es en ,de kaptam 3 ezer forintot)
2010. máj. 23. 22:01
 8/9 anonim ***** válasza:
A babonák ugy szulettek h az emberek fent akartak tartani,v megvédeni egy dolgot a társadalmukba,ami hosszu századok soran babonákká váltak,és már nem tudták h mit kellene megvédeniuk,v fentartaniuk,mert már elveszett az igazsag sulyesztojeben.Ezt arra irom,aki azt irta h a szellemek befolyasoják a jovobe látas képességét,amit o allit annak semmi logika,értelem nincs a hátterében.Semmi ami bizonyitja h az nem egy fikcio.A jovo érzékelése egy képesség,mint a látás,vagy hosszuság,mélység érzékelése,csak nincs tudatában az ember hogy ez pontosan hogy mukodik,mint sok más érzékelés sem.Orulj h neked van.
2010. máj. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezt a képességet tudatossá lehet tenni, a tudományos elnevezése divináció, amire a régi kultúrákban a sámánok, táltosok voltak képesek. Általában környezeti hatásoktól függ, milyen látomásod támad, a képesség fejlesztését is optimális környezetben lehet csak végezni.
2010. jún. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!