Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Körülbelül mennyibe kerül egy...

Körülbelül mennyibe kerül egy tenyérjóslás? Van alsó korhatár?

Figyelt kérdés

2017. aug. 10. 23:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha hiszel ilyen ökörségekben mert nem hiszel Istenben akkor erre alkalmas lehetne a GOOGLE mert egy - kettőre választ ad, elég sok forrásból válogathatsz!


Íme az egyik legrészletesebb:

[link]

2017. aug. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jajj nwm hiszek én benne, csak kivancsi vagyok rá. Istenben pedig hiszek, látod még annyira sem vagyok képben, hogy azt értsem hogy ez hogy függ össze, bár meg most sem értem.
2017. aug. 11. 22:14
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Ebbe az utcába nem kanyarodok/ viszel be,(koromnál, erkölcsömből és értelmemből kifolyólag) ha a válaszomat nem érted ezek után sem akkor értelmileg, szellemileg le vagy maradva> minden amit Istenen kívül keresel s találsz is valamit az csak egy gyenge utánzata a mindenségnek, így talán közelebb érkeztél a fényhez!



Bár kételkedem mert ember vagyok, s nem ismerlek, talán így ennyi elég is volt a kettőnk közötti eszmecséréből.

Menj nyugodtan a kóklerekhez és jósolnak majd neked a TE pénzedből neked minden olyat amit hallni szeretnél!

2017. aug. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Na most mar ertem hogy mirt szeretnel mondani
2017. aug. 11. 22:35
 5/7 A kérdező kommentje:
Remélem nem bántottalak meg vagy ilyesmi nem ez colt a célom, csak egy ártatlan kérdést szerettem volna feltenni
2017. aug. 11. 22:38
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Bocsánat az idióta stílusomért,(nem ezt érdemled) azt hittem, hogy egy idióta vagy, de tévedtem! (remélem)


Jó hétvégét... és még egyszer bocsánat!

2017. aug. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jajj nem haragszom en, csak hirtelen nem ertettem hogy mi a baj a kerdesemmel, hiszen nem vagyok nagyon vallasos, es megijedtem hogy megsertetteme valamilyen vallas hivoit ezzel. De akkor orulok ha nem csinaltam rosszat😊
2017. aug. 13. 00:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!