Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Miért nem szabad beavatás...

Miért nem szabad beavatás nélkül kártyát vetni tanulni?

Figyelt kérdés
Elkezdtem könyvekből (Hajo) és netes videókból tanulni a tarot-t. Tanfolyamot kerestem, de nem találtam a környéken. Amíg nem találok oktatót, addig hagyjam is abba? Miért? Bár gondolom, egy hozzáértő jobban eltudja magyarázni, mint pár könyv, de hol találok oktatót? A legtöbben csak fizetős jóslást vállalnak. Két ismerősöm jósol és ingyen, csak ők cigánykártyából, és szintén nem jártak oktatóhoz. Látszólag semmi bajuk nem lett. Miért fontos a beavatás?

2017. aug. 14. 22:15
 1/7 A kérdező kommentje:

Azt néztem, hogy Pesten egy tanfolyam kb. 30-40 ezer forintba kerül és csak két naposak, de nem fogok azért öt órát utazni és persze ötöt vissza. Helyben meg nincs ilyesmire lehetőség - legjobb tudomásom szerint. (Kkhalas, Baja, Kecskemét környékére gondolok)


Meg azt is tanácsolták, hogy ha tanfolyamra megyek, olyat keressek, aki nem hirdeti magát és nem ismert, mert ők hitelesebbek és kevésbé pénzesek. Oké, de mégis hogyan bukkanok ilyen személyre?

2017. aug. 14. 22:30
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"olyat keressek, aki nem hirdeti magát"


Igaz!

A valódi mester soha nem keres tanítványokat!

Mindig a tanítvány találja meg a mesterét!

2017. aug. 15. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem, akkor próbálok ilyen személyt keresni. És miért nem szabad beavatás nélkül kártyát vetni tanulni? Miért fontos a beavatás?
2017. aug. 15. 08:10
 4/7 Noblesse Oblige ***** válasza:
Passz. Én anyukámtól tanultam, sosem voltam "beavatva" és semmi bajom nem lett. :O
2017. aug. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert így le tudnak húzni több tízezer forinttal. Azt csinálsz a kártyával amit akarsz, senkinek semmi köze hozzá.
2017. aug. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én sem voltam soha beavatva. Akik azt mondják, hogy csak úgy lehet, kerüld el őket.
2017. aug. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

a tanuláshoz nem kell beavatás, az utána jöhet.


a tarot beavatását manapság már ne adják. De kapható.

retek sok meló és erős kitartás kell hozzá.

2017. aug. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!