Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Most kezdtem konkrétabban...

Most kezdtem konkrétabban érdeklődni tarot illetve rúnákkal való jóslásról, valaki, valakik válaszolni nekem pár alap kérdésre?

Figyelt kérdés

Könyvet is természetesen venni fogok majd, csak alapjaiban az érdekelne, mert nem igazán találtam ilyen összegzést, hogy a kalsszikus kiszereléshez képest más össze állítások is vannak, ha igen az miben különbözik, mire használják? Sok féle pakli van de úgy tűnt, ezek csak illusztrációban mások, vagy van a jóslásban némi jelentősége? Ha például egy irányú, például szerelmi jóslásra fókuszálok, van rá külön össze állítású pakli, amit ahhoz érdemesebb használni? Hány féle kipakolás létezik, mármint az asztalon egymáshoz képesti elhelyezés?

A jóslás egységesen érdekel, de nem mindent tanulnék meg, ezért összegeztem ismereteim alapján milyen eszközök vannak: tarot, rúna kövek, inga, gömb, tenyér (homok, víz, csontok stb)van valami amit kihagytam és hasonlatos a kártyákhoz, kövekhez?

A rúnákat és a tarot kártyát lehet egyszerre is használni, össze kombináltan? Lehet valamit félre értettem, de képeken láttam marok köveket, ásványokat is kipakolva, akkor magukból a jelzés nélküli kő félékből is lehet jósólni?


Köszönöm előre a válaszokat.



#kő #kártya #kezdő #jóslás #tarot #rúna #jóslási technikák #jóslás eszközök
2017. okt. 4. 12:46
 1/2 anonim ***** válasza:
42%
Írj privátot amúgy anno jósoltak állati belsőségekből , madarak röptéből , füstből .... ... ...
2017. okt. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én nekem van egy jós ismerősöm aki 5/5 találati aránnyal jósolt nekem. Ha érdekel megadom az elérhetőségét !
2017. nov. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!