Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Voltam jósnőnél, mit gondoltok?

Voltam jósnőnél, mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Nem hiszek benne,de gondoltam kipróbálom.Most sok visszautasítás ért,és egy kis erőt akartam meríteni,akkor is ha az egész fiktív,csak arra volt szükségem,hogy bizakodhassak egy picit a jövőben.Sokat kérdezett és keveset látott,nem volt ilyen “wao honnan tudja “-érzésem.Sorolnom kellett dolgokat,hogy azt látja-e vagy sem ,mert fogalma nem volt,csak 2èvre előre “jósolt”de még arra is csak nagyvonalakban vàlaszolt ami szerinte fél éven belül fog bekövetkezni.pl.lesz új munkám,dehogy hol,milyen hogy jön mikor,azt nem tudta.Vagy párkapcsolat:belép valaki az életembe kb 4hónap múlva de hogy milyen ember,hogy nèz ki hol ismerem meg azt nem tudta.Végig az volt az érzésem,hogynem mond szinte semmit.Azért nem közömbös ez számomra,mert szerinte nem az az életfeladatom ami a legnagyobb álmom,és ebben amúgy is önbizalomhiànyos voltam ,és akkor is kattogok rajta ha nem tartom igaznak.Nem fogok hallgatni rá,folytatom amit szeretek csinàlni,de a vajmi kis önbizalmamnak nagyon nem tett jót ,főleg hogy óvodás korom óta erre a pàlyára készülök,de ő abszolút “nem látta”úgy éreztem az egésszel teljesen mellélőtt ,na meg én is hogy elmentem hozzá :/

2017. okt. 9. 19:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem azt mondom,hogy egyáltalán nem hiszek ezekben a jóslatokban, de nem minden jósnő,sőt a legtöbbje nem mond pontos dolgokat,nehogy nagyon mellé lőjön. Sajnálom,hogy ezt kell mondjam,de ennyi erővel bárkihez odamehettél volna,ugyanilyen jóslatot adott volna.
2017. okt. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

"mit gondoltok?"

Róla, vagy rólad?

"Sokat kérdezett"

...és mégis tudott ezt-azt mondani! Csodás!

.

"na meg én is hogy elmentem hozzá :/"

Jja kérlek, a tanulásért tandíjat kell fizetni.

2017. okt. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kb annyira semmit mondó vagy 2.mint ez a jósnő volt.Csodás!;)
2017. okt. 9. 20:31
 4/9 anonim ***** válasza:
Van olyan jósnő, aki tényleg jól lát dolgokat, de sok a csaló is sajnos.
2017. okt. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 hosszúhajú ***** válasza:

egyszer nagy butaságot csináltam - és egy hatalmas telefonszámlát, rengeteg jóst felhívtam. nem mondom hogy mind mást mondott, de úgy 20 jós mondott 10 félét.

ezt nem lehet megtanulni. vagy ilyen érzékkel születik valaki és akkor többnyire hiteles- de nem tévedhetetlen!!, vagy nem.

hát persze hogy ne befolyásoljon! a Te életed, nem alapozhatod olyasvalakire, aki csak homályos dolgokat lát az életedben, és ha mégis ő volt a világ legnagyobb jósnője, akkor sem tévedhetetlen, - ő csak egy vélemény, csak egy meglátás, olyan mint az én 20 jósomból 2! Van még mellette máséi is - csak sajnos nem pont őt kérdezted.

2017. okt. 10. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
25%

Nos, akkor kifejtem bővebben.

.

Annak ellenére voltál jósnőnél, hogy nem hiszel benne. Szándékosan dobtad ki pénzed.

Kipróbáltad, 'nem jött be', fizettél azért, hogy megnyugodhass: nem volt hiba hitetlenséged.

Pénzedért azt kaptad, amit vártál: semmit.

.

Most pedig kérdésedre: mit gondolok.

Nagyon jól tetted, hogy eredeti hitetlenséged ellenére elmentél a jósnőhöz, mert:

- megbizonyosodtál arról, hogy hitetlenséged helyes volt,,

- ugyanakkor nem sértően hozzájárultál az ő megélhetéséhez, hiszen nem 'adtad' neki a pénzt, hanem megdolgozott érte.

.

Minden esetre kérlek, még ingyen se akarj megbizonyodni mindenről, amiben nem hiszel!

(Nem hiszel abban, hogy tudsz repülni, de azért ne akarjad 'nem hited' igazságát a 8-ik emelet erkélyéről bizonyítani!)

.

Előző kommentem erősen sürítve ezt tartalmazta.

2017. okt. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
32%
hülye vagy
2017. okt. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Kinél voltál??
2017. okt. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én ismerek egy jóst 5/5 bejött amit jósolt. Szívből ajánlom.

Ha valakit érdekel akkor írjon rám bátran.

Korrekt és tisztességes

2017. nov. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!