Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Volt valaki Freya jósnőnél?...

Volt valaki Freya jósnőnél? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Aki járt nála,vagy tud valakit ajánlani érdekelne a véleménye.

2017. okt. 11. 21:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2017. okt. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
2.mi volt a baj vele?
2017. okt. 12. 06:52
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Nekem pénzenergiát küldött, aztán mikor megkérdeztem tőle, hogy ha már tud küldeni, akkor miért nem magának küldözgeti, akkor megidézett egy sárkányt, aki kísértetiesen hasonlított a szomszéd Mariska nénire.
2017. okt. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
47%
...mármint a haja....
2017. okt. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 dávid19216 ***** válasza:
48%
nekem kicsit gyanús hogy álnevet használ Freya XDD ekkora f@ságot..az ilyenek érdekes módon nem vállalják fel a nevüket
2017. okt. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%

Szia én ismerek egy nagyon jó Jóst aki nekem jósolt és 5/5 találati aránnyal büszkélkedhet. Kötéseket is csinál.

A barátomnak ő csinálta a szerelmi kötését és az exe 3 hét múlva vissza tért hozzá.


Ha érdekel az elérhetősége írj rám :)

2017. nov. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
21%
Az már rég rossz ha valakit meg kell kötni. A jóslás egy hazugság. Már könyves Kálmán is megmondta. Boszorkányok pedig nincsennek. Tanuljatok hogy ne bután haljatok meg. Okos ember más kárán tanul!
2017. nov. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
90%
Tudom, régebbi a kérdés, de nekem minden amit jósolt, az meg is történt, szerintem nagyon kedves és megbízható. Én nem csalódtam benne, pedig már többször kérdeztem a véleményét. A szerelmi kötése is nagyon jól működött :)
2018. máj. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
87%
Én is csak jókat mondhatok róla, legutóbb nekem is szerelmi kötést csinált és működött. Szerintem érdemes elmenni hozzá, ajánlani tudom mindenkinek. Amellett, hogy kedves, még megértő is és nagyon diszkrét.
2018. máj. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Souvenir válasza:
93%

Kedves mindenki!

Nem használ álnevet.

Olvassatok utána... Kedves nagyon, számlát is kapsz tőle, ami szinte senkinel nem jellemző... A szerelmi kötést nem rég kezdtük, úgyhogy véleményem ezugyben még nincs, de egyelőre nincs vele kapcsolatban negatív tapasztalatom.

2019. okt. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!