Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Tudtok-e Marosvásárhelyen...

Tudtok-e Marosvásárhelyen vagy környékén jósnőt ajánlani nekem? Valaki akinek konkrét tapasztalata is van esetleg? Köszönöm szepen

Figyelt kérdés

2017. nov. 20. 13:35
 1/8 apababa ***** válasza:

Az igazi jósnő tudja előre hogy hol lesz rá szükség ezért nem kell keresned majd jelentkezik nálad. Ha nem hiv egy se akkor nincs is rá szükséged vagy nincs a környékeden igazi jós. Hazugnak meg minek fizetnél.

Különben szerintem a valódi jósnőt onnan lehet megismerni hogy ingyen dolgozik. A lottó számok állandó ismerete feleslegessé teszi a tisztelet dijját.

2017. nov. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Menj ki a Hidegvölgybe, ott majd eligazítnak
2017. nov. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Inkább idd el azt a pénzt, többre mész vele.
2017. nov. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha tudnék a kérdezett környéken jóslásból élőről, akkor sem javasolnék.

Egyszerű az ok: nem haragszom rád.

2017. nov. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Latot? Spirituális tanitot esetleg?
2017. dec. 13. 15:32
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon jó tapasztalataim vannak Kovács Máriával, Berettyóújfaluból. Ő megmondta nekem, hogy jobbról a második lottószelvényt vegyem, és játszam meg az Uránusz számait, és nyertem is vele 5000 Ft-ot!!! Cigánykártyából kiolvasta, hogy mikor találkozom a párommal, és már nagyon várom őt is!!!
2018. febr. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Nem tudom hol laksz, de borsodban ismerek jó pár jósnőt, akik remekül dolgoznak, viszonylag kevés pénzért. Makkoshotykán a legjobb Majoros Mária, ő képes megmondani, hogy mikor fog csörögni a telefonja.

Gagyapátiban a piacvezető jósnő monopólium Portik Judit...csakis ő a legjobb, máshoz ne menj

Judit ezen kívül vállal még masszást és aromaterápiás lehetőségeket is biztosít a kis szentélyében (

9

2018. febr. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Kis kiegészítés, az előző vagyok

Majoros Mária:

-kártyajóslás - 1500ft

-jövöbe látás-2000ft

-mónikashow elemzés-4300ft

-ördögűzés-5000ft

-ördögűzés extrákkal-6000ft

-rúnajóslás-4500ft

-tenyérjóslás-6700ft


-masszás-4500ft

-masszázs extrákkal-7000ft

-aromaterápia-8000ft



teljesegyhónapos csomag-76000



de vannak akciók egyéni egyeztetés alapján!!!

2018. febr. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!