Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Hisztek a lélek vándorlásban?...

Hisztek a lélek vándorlásban? Miként fogok ujjászületni?

Figyelt kérdés
lecci valaszokt pliz

#halál #szerelem #élet #haladás #szex.ujjászületés
2018. jan. 11. 11:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Magyartanárként egy kisegítő iskolában, így vezekelsz majd a mostani életedben a helyesírás ellen elkövetett bűneidért.
2018. jan. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%

Csatlakoznék az előttem szólóhoz. 🙈

Egyébként igen....de mégis honnan tudja bárki miként születik meg a következő életében? A kérdés második fele teljesen értelmetlen.

2018. jan. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
29%
Ahogy a mostani életedet éled ahhoz hasonló testben, szóval vigyázz nehogy egy kis tetű legyél.
2018. jan. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%
Én nem hiszek benne, csak egy lehetséges "opciónak" tartom ezt is.
2018. jan. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt meg, hogy miként szület újjá, az sem tudhatja, aki hisz a lélekvándorlásban, mert az attól függ, hogyan éli le az életét.
2018. jan. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%

Azt, hogy ki, mikor, milyen formában/testben fog újjászületni, nem tudhatni előre.

Életeim során már én is többször meglepődtem.

.

Csak kiváncsiságból: a "pliz" valami ősi magyar szó?

2018. jan. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát ugyanabban a fajban kell kiteljesedni, feljutni a maxra , a csúcsra, amelyikben először ideszülettél. Szóval állatként nem hinném, hogy tudnál reinkarnálódni. Bár , érdekesség képpen , olvastam már olyat, hogy valaki szerint a delfinek el fognak tűnni, és egyre többen már közülük emberként inkarnálódnak, hogy kamatoztathassák csodás képességeiket. Mert a delfinek nagyon fejlett állatok, hallottam már olyat is, hogy fejlettebb a nyelvezetük, mint az embereké. Meg amúgy egyébként olyat is hallottam, hogy ugye test lélek szellem vagyunk, és a szellem részünk inkarnálódik, az állatoknak pedig nincs olyan. Tehát ők nem szállnak fel a Mennybe, -ők nem is onnan jöttek, hanem eleve ennek a hologrammnak a részeként jöttek létre, amibe mi pedig máshonnan belecsöppentünk -

hanem szétszóródnak az ő energiáik, és ott táplálják az őket körülvevő környezetet vele a haláluk után, és így szétoszlanak az energiáik. Meg olyat is hallottam, hogy az állatfajoknak külön csoportlelkük van, pl egy közös lelkük van az összes farkasnak, meg egymással az összes antilopnak is pl; és ha meghalnak, akkor annak az állatnak , amelyik meghalt, a lelke eloszlik az élő fajtársai között; tehát így egy közös lelkük van.

2018. jan. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
amugy csak viccből írtam ki hogy instára rakják ki xd
2018. jan. 11. 22:18
 9/11 anonim válasza:
100%
Kitalálom:gy.i.k.hulyesegek? :D
2018. jan. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem hiszek benne. Minek kellene újjászületnem? Azért, mert a rengeteg álmomból semmit sem értem el és azzal áltassam magam, hogy majd újjászületek, hogy majd lesz még egy lehetőségem?


Nem lesz. Ez van. Az élet maga az elengedés megtanulása.

2018. jan. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!