Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Nógrád megyében hol lehet...

Nógrád megyében hol lehet kapni ingát?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni a közelben vagy esetleg Hatvanban ingát. Leginkább ametiszt érdekelne. Nem tudjátok véletlenül hol lehet kapni?

2018. ápr. 12. 08:44
1 2
 1/11 szenes43 ***** válasza:
34%

Az előzőt egy bottal jól ingán kellene vágni hagy el élvezzen.

Nem tudom mekkora tapasztalatod van az ingázás terén és azt sem hogy miért vennél kristályingát? Az inga anyaga semmivel sem jobb ha réz vagy kristály.A inga alakja inkább meghatározó és nekem pld. a kereső ingám kétféle anyagból van. A lényege a tudománynak hogy az inga mozog és az ingázó érti hogy mit akar "mondani".

2018. ápr. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

nem tudom mennyire értesz az ingázáshoz, de az inga anyaga meghatározó.

Egyre könnyebben és könnyebben rátanul a gazdájára az inga, a kristály ingák közül a többség pocsék, a réz ingák gyerekjátéknak valók.

Az ezüst ingákkal már lehet mit kezdeni, az aranyozott ezüsttel már egész jól el lehet lenni.

De az ingázás alapját, a bioenergiai módszer amivel elválasztod magad az ingától az eddig senkitől se hallottam még. Szóval magyarországon nem fogsz olyan igét vagy olyan ingást találni aki a felszínnél tovább jutott volna.

2018. ápr. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 szenes43 ***** válasza:
Hát mondjuk az Aranyi házaspár már könyvet is írt róla,de azt én is csak átfutottam mivel a magam útját járom az ingázás területén is. Igaz az is hogy van kedvenc ingás könyvem,a XX. század elején volt egy francia pap aki mestere volt e műfajnak és én közben elvégeztem egy radieztéziás tanfolyamot,levizsgáztam belőle és ha kell vizet keresek,vagy földsugárzást, esetleg aranyat,mivel tudom az arany karakterszámát de azt is megmondom hány karátos. A vett tejet fél perc alatt kimérem hogy menyire vizezett. A kimosott borosüvegből kiolvassa az inga hány Maligán fokos bor volt benne.Azt is megmondom ha megírod merre laksz hogy ott milyen a főúton a forgalom.S te ezekkel hogy állsz?
2018. ápr. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Hát még az ingázás terén eléggé kezdő vagyok. :D

Azért szeretnék kristályt venni, mert pár hete kaptam egy okkultista ismerősömtől egy tök szép ametiszt ingázás,de ott felejtettem a fürdőszobában és húgom véletlenül kiejtette a kezéből amikor beakarta hozni. 😂 Tehát eltört..

Egyébként köszönöm a válaszokat <3

2018. ápr. 13. 05:15
 5/11 A kérdező kommentje:

*ingát


Elnézést,autocorrect

2018. ápr. 13. 05:16
 6/11 szenes43 ***** válasza:
Kedves kérdező,ha neked annyira tetszett az eltört inga akkor valószínű hogy téged választott,tehát belső ösztönzésre keresel egy hasonló ingát. A töröttet most is leellenőrizheted ha a markodba fogod melegednie kell. Gyakorlottabbak nyitott tenyerüket fölé helyezik és érzékelik a kristályenergia spirális felfelé áramlását. Ha veszel,kapsz,vagy szerzel egy neked megfelelőt alapos tisztításnak vesd alá mert megint leejtitek.
2018. ápr. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 szenes43 ***** válasza:
Ha csak egy hangyányit is jártas lennél az ezotériában akkor tudnád hogy az nyer a lottón akinek ez benne van a karmájában. Bárki aki ingázik,kártyát vet,szellemekkel társalog az már tudja (rajtad kívül) a karmát megkerülni,kijátszani nem lehet és nem is próbálják. Edd meg a krumplis tésztádat és olvasgasd a Borsot vagy valami hiteles újságot.
2018. ápr. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Maradok Brian Tracy konyveinel. Neked viszont kellemes EzoTV nezegetest! 😁
2018. ápr. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 szenes43 ***** válasza:
Köszönöm de nekem nincs szüksége az EZO-tv.-re mert amire kíváncsi vagyok azt kimérem magam. Az ott szereplők méricskéljék egymást vagy a kissé lökött betelefonálókat. Elvégeztem néhány kurzust abból ami érdekel s így önellátó vagyok.
2018. ápr. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Olajat keresel?
2018. máj. 3. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!