Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Tudnátok nekem olyan jósnőt/lá...

Tudnátok nekem olyan jósnőt/látót ajánlani, aki valóban segít és nem kókler?

Figyelt kérdés
Szeretném, ha olyan emberek írnának akár privátban is, akiket érdekel a téma és tudnak is segíteni.

2018. jún. 5. 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Olyan nincs!
2018. jún. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Manó11 válasza:
30%
Egri Hanna jósnő húgomon segített írd be a keresődbe
2018. jún. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Mit szeretnél jóslással megoldani, megfejteni? Jóslásnak alapjáraton nincs sok értelme, ugyanis minden eseményt magadnak teremtessz. A jóslások helyességét az működteti, hogy az emberek hisznek az eredményben, és megteremtik maguknak. Egyébként minden dolog azáltal hogy figyeled megváltozik, ha betekintést nyersz a jövőbe, azáltal hogy ismered megváltozik. sázmtalan dimenzióban számtalan esemény történik, te felelőségged hogy hol mit élsz meg. Legyél tudatos, tudd mit akarsz, és az lesz. Nekem bejött :)
2018. jún. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok azzal, hogy a jövő képlékeny és változik. Nem azért szeretnék menni, hogy meg tudjam a tutit, hisz ezt ugyan ki tudná megmondani? De válaszokat és útmutatást szeretnék. Volt egy látó/jós, aki a jövőt is valóban látta, de sajnos már nem él és hozzá hasonlót keresek. Aki nem hisz ebben, megértem. Elfogadom. Én hiszek.
2018. jún. 5. 20:41
 5/8 anonim ***** válasza:
63%

Az 'igazi jósnő' fél pszichológus.

Figyeli tested minden rezdülését és azonnali következtetést von le belőle, hogy milyen irányba fordítsa momdandóját.

Ebből következik, hogy TE határozod meg, mit mondjon, nem pedig az, hogy látja a jövőt.

Amennyiben azt látja, hogy kissé szétszórt, hebrencs vagy, figyelmeztet, vigyázz, mert azt látja, egy autó elüt.

Jogos a következtetése.

Te figyelmesebb leszel - egy ideig. Aztán visszazökkensz a megszokottba, figyelmetlenséged miatt kisebb-nagyobb baleseted történik.

A jósnőben hited erősödik, mert lám, előre megmondta.

.

Megjósolja: találkozol a nagy Ő-vel.

Ki ne szeretné?

Jóslata alapján jobban, merészebben keresed.

Ha beteljesül: lám, megmondta.

Ha nem teljesül be: nem az ő hibája, hanem a Sors közben felülírta akaratát.

Tehát akár találkozol Vele, akár nem, a jósnőben hited erősödik.

.

A fentiekben az a kóklerség, hogy erősödő hited eredményeképp újra felkeresed - és ismét fizetsz neki.

2018. jún. 6. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

No szóval.Volt egy olyan életszakaszom,amikor nem tudtam hogyan merre...és azt hittem majd a jósok.Többet felkerestem,egymás után.Ez kb 6 éve volt.Így utólag mindegyiknél volt valami apró mozzanat ami igaz lett.persze összességében azt tudom mondani,nem éri meg,kidobott pénz....mert azok az apróságok amik bejöttek jelentéktelen dolgok voltak.


Szóval szerintem semmi értelme nincs bármelyik jósnak,én a saját bőrömön próbáltam ki őket,és mind neves volt!!Semmit nem értek.Ezt amolyan tanulságnak.

Jó szórakozás lehet,hogy mondja mit is mond.....de elég drága szórakozás.

2018. jún. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves harmadik hozzászóló, az ember nem kap meg mindent és nem tud megteremteni mindent, amit akar. Sőt, rengeteg dologban pont az akarat a gát, hogy megvalósuljon...

"Legyél tudatos"... Ja, csak nem minden a tudat szintjén működik...

Én ugyanezt gondoltam, mint te, ugyanilyen kevély voltam, de az élet móresre tanított.

2019. nov. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elhinni pedig csak azt tudod magadról, ami alapban benned van. Azaz a tudat szintjén hiába akarsz NASA tudós lenni, sosem fogod tudni elhinni magadról és sosem "teremted meg", ha nem űrhajósnak születtél eredetileg. A hit is mindig valós dolgokon alapul, abban hiszel, amit érzel magadban, hogy meg van benned, ezért nem tudsz bármiben hinni, amiben csak akarsz.
2019. nov. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!