Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mit jelent, hogy valakinek...

Mit jelent, hogy valakinek víz keresztezi a fejét, vízben fekszik?

Figyelt kérdés
A minap a testvérem körmösnél volt, akinek a férje ilyen jós féleség. A család egyáltalán nem hitt az ilyesmiben, de kicsit megijedtem attól amit mondott. Nem ismeri anyukámat, még is azt mondta hogy az édesanyám fejét alvás közben "láthatatlan víz keresztezi, rossz energiák hatnak rá"..Azt mondta az is elég ha átmegy az ágy másik felére, vagy egy másik ágyra. Azért félek ennyire a jelentéstől, mert anyunak 4 éve valóban van egy tumor a fejében. Azt mondta a jós hogy anya attól lett beteg, mert áthalad a víz ott ahol alszik. Ötletek hogy mégis mi a fenét jelenthetnek ezek?

2018. jún. 18. 05:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Google: vízér
2018. jún. 18. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
semmit, tudománytalan hablaty
2018. jún. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
2018. jún. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Vízértől lehetnek egészségügyi gondok, valóban jó lenne ha arrébb tenné az ágyát.
2018. jún. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 szenes43 ***** válasza:
43%
Végeztem évekkel ezelőtt radiesztéziai tanfolyamot,vizsgáztam is belőle. A körmös férje nem jósféleség csak pálcával,vagy ingával esetleg rámért a testvéred által közölt adatok alapján anyukád aurájára a távolból és azt mondta hogy a fejét alvás közben vízér keresztezi. A vízérkereszteződés még rombolóbb,de a vízér most is váltogatja a polaritását a sok eső miatt.Hol + akkor esik egy nagy eső akkor meg - polaritású. Németországban a Hartmann Intézet foglalkozik ezzel és minden jellegű és frekvenciájú geopatikus sugárzásokkal.
2018. jún. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 szenes43 ***** válasza:
#2 es olyan könnyen rámondod hogy habraty,mondok néked egy itthoni példát: a terasz farészét csiszolták,festették. El kellett rakni a muskátlikat s volt jajgatás hogy tönkremennek. Kerestem egy szabad helyet,pálcával rámértem és azt mondtam hogy itt jó helye lesz.Gyönyörű,óriásira nőttek a növények és a virágok is. Csodájára jártak s idén már eleve ez lett a helyük.Ez csak egy apróság de ennek tudománya van amit hasznos olvasgatni.
2018. jún. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Megijedni nem kell, viszont az ágyat jobb lenne minél sürgősebben átrakni olyan helyre, ami mentes a káros földsugárzásoktól!De ennek helyét jobb lenne előbb beméretni.Szerencsétek van, hogy máris ismertek olyat, aki képes lenne erre.Ha megkéritek, a körmös férjét, bizonyára segíteni fog.Elmegy hozzátok és pálcával/ingával megnézi, hová lenne érdemes az ágyat átrakni.

Ha csak megfordul az ágyon ellenkező irányba, akkor a feje ugyan védve lehet, de akkor nyilván a lábát fogja érni a káros hatás és persze az sem sokkal jobb.Ez kb olyan megoldás lenne, mintha ráütnék a lábamra kalapáccsal, hogy ne csak a fejem fájjon.

Ha már daganat van a fejében, akkor elég régóta lehet kitéve a vízérnek, vagy bármi is van ott.Mivel beteg, így már az átköltözést kicsit nehezebben fogja az első napokban talán viselni(mivel szervezete nehezebben áll át így a rossz sugárzásoktól mentes helyre, mert már ahhoz szokott!)de aztán majd beindul a javulás ha sikerül megtalálni a jó helyet.

Ez azt jelenti, hogy a földben, valahol a mélyben víz folyik át azon a helyen, ahol anyukád feje alvás közben elhelyezkedik és ez olyan kisugárzásokat okoz, amik károsak a szervezetre .De nem csak vízér, egyéb káros geopatikus hatások is származhatnak a földből, illetve a környezetből(pl magasfeszültségű vezeték, mobiltelefon átjátszók) és még sorolhatnám.Hozzáértők meg tudják mondani, nálatok mi okozza a bajt és mit lehetne tenni ellene.

Azt tudni kell viszont, hogy a daganat ha már megjelent, természetesen az áthelyezéstől megszűnni nem fog,orvos kell hozzá, viszont emellett kiegészítésként az ágy áthelyezése elengedhetetlen!

2018. jún. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 szenes43 ***** válasza:
Így igaz ahogyan a #7-es leírta összefoglalva. A vízeret én kb.30-35 méterig érzékelni tudom,de csak azért mert nincs miért gyakorolni. Sajnos a vízér általában magához húzza a Hartmann hálót ami a föld idegárama. Téglalap alakú sávokból áll és mint a kerítésfonat behálózta a földünket. A régiek ezt tudták ezért építettek jurtát,később már abból csak a szalmazsák maradt amiben időnként cserélték a szalmát.A legkárosabb az epedarugós fekvőhely, a legoptimálisabb a kókuszmatrac.
2018. jún. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Azert azt megjegyeznem, hogy egy sugarzas az nem csak fuggoleges iranyban terjed, hanem minden iranyba. Ennelfogva mindegy, hogy arreb teszed a fejed vagy nem. A hatas az gomb alakban merheto maximum, kozel vagy hozza vagy nem. Ennelfogva az, ami anyukadnak mondott a kormos ferje, egy alaptalan kodosites.
2018. jún. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"Németországban a Hartmann Intézet foglalkozik ezzel és minden jellegű és frekvenciájú geopatikus sugárzásokkal."


Aha. És konkrétan hol is van ez a híres Hartmann Intézet? Ki alapította, milyen pénzből, s ki szponzorálja napjainkban?

2018. jún. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!