Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Antal Judit Spirituális...

Antal Judit Spirituális tanítónál érdemes elemzést készíttetni?

Figyelt kérdés

Szimpatikusnak tűnik, bár nehéz megoldani az utalást Angliába, gondolkozom rajta, hogy csináltatok vele egy videós elemzést.

Csak azok írjanak, akik ismerik, és már jósolt nekik, szkeptikusok ne írjanak!

Az lenne a kérdésem,hogy meg voltál elégedve vele?



#jóslás #látó #Antal Judit
2018. júl. 1. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

IGEN!

Javítja az ő életminőségét!

2018. júl. 2. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%
nem, nem érdemes. Ha sokat kér érte akkor kuruzsló
2018. júl. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sikerült Antal Judittal elemzést csináltatnod?Mennyibe került?
2018. nov. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Vegyes vele a tapasztalatom, bár én fizetős jóslást nem kértem. A videói szépek, jók, igényesen szerkeszti őket - mond pár általános bölcsességet. Sok ingyenes írást, videót felrak - bár nekem ez kissé öncélúnak tűnik, ezek inkább reklámok, közhelyeket pufogtat. Valahogy Lippai Mariannal van egy szinten - aki szintén igen manipulatív.

Judit szentnek állítja be magát, noha szerintem magát gyógyítgatja főleg.

Nem tetszik, ahogy megnyilvánul - ünnepelteti magát, aki pedig nem ért vele egyet - és bármennyire is szépen, tapintatosan fogalmaz - Judit gorombán leteremti, az ügyfelekkel elég lekezelő - kivéve, ha tömjénezed. A vegán életmódot hangoztatja - de az is elég radikális módon. Nárcisztikus vonásai vannak erősen. Az állítja nagyon elfoglalt, és hetekkel hamarabb lehet csak időpontot egyeztetni - mégis állandóan írja, mondja, hogy az emberek mennyire nem fizetnek.

Szerintem jobban jársz, ha ingyenes szolgáltatásait használod, mert a spiritualitásban csak a felszínt kapargatja - még maga is jócskán keresi magát.

2019. szept. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60%

Spirituális tanító = buborék szó

arra való hogy a semmirekellőt ne kelljen leírni.

fignja sincs a valóságról.

2019. szept. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nekem továbbra is szimpatikus, bár még mindig nem kértem tőle elemzést, főleg anyagi okokból. Igen,én is észrevettem, hogy nem tűr ellentmondást, nehezen viseli a kritikát - de hát ezzel sokan így vagyunk. Igen, hirtelen haragú.

De ettől függetlenül pozitív személyiségnek érzem, kedves, nyugtató hangja van,van benne valami plusz, az egyik legjobb a szakmában.

2019. okt. 4. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!