Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Nektek bejött már amit jósok...

Nektek bejött már amit jósok jósoltak?

Figyelt kérdés

Nekem minden egyes dolog beött,amit megjósolt.

Kíváncsi lennék másnak is be szokott e jönni


2018. júl. 18. 22:45
 1/6 Metionin ***** válasza:
Nekem egyszer egy random székely nénike jósolt a vonaton amiért segítettem felrakni a cuccait. Udvariasságból végighallgattam, megjósolt 3 dolgot amiből 2 bejött és mostanában kezdek attól fosni hogy a 3. is bejön. A 3 dolog az én és a 2 legjobb barátom életéből volt. Valamit tudott a néni.
2018. júl. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2× voltam már ilyen helyen: részlegesen be. Egy 3. személy ugyan nem jós, csak jó emberismerő és érdekes módon egy pontot ő is érintett nemrég a jövőmre vonatkozóan.
2018. júl. 19. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
7%
En is sziviesen josolok barkinak. Csak 6666Ft/ alkalom 😃
2018. júl. 19. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
62%
AZ én josom konkrét dolgokat ír és minden bejön úgy ahogy mondja, hátborzongató mert pl mondta h anyunál infarktus lesz rá két hétre meg is történt :(
2018. júl. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

4-es válaszoló

Nagyon sajnálom.

Leirnád privátban a jós elérhetöségét?

Szivesen jósoltatnék én is egy másik jóssal,hogy ugyanazt látja e ,mint akihez én járok.

2018. júl. 19. 07:55
 6/6 anonim válasza:

Én egyszer véletlenül bementem részegen egy jósnőhöz.


3 dolgot jósolt az elkövetkező 10 percre 1000 ft-ért.


1: Ha majd ki megyek az ajtón pofára fogok esni.


2: Ha meg próbálok le menni a lépcsőn lefogok gurulni rajta és befogom törni az orrom.


3: Elfog tűnni 1000 Ft-om.


Mind a három bevált!

2018. júl. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!