Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Létezik hogy valaki rosszat...

Létezik hogy valaki rosszat kuld ránk?

Figyelt kérdés
sorozatban rossz történik a családommal. fagyizóban dolgozunk az öcsém a "motorja " ő készíti a fagyit. probléma volt vele kórházba került 5 napra. aztán én felbuktam egy rácsba ..ami a víz lefolyót fedte kificamodott a vállam + törés. ma éjjel az öcsémhez kellett mentőt hívni de már jól van.mi ez ha nem valami rosszakaró kívánsága hogy a híres fagyizó leálljon....
2018. aug. 14. 06:54
 1/4 anonim ***** válasza:

nem nincs ilyen. Amikor egyszerre történik ilyen, mindig próbáljuk ráfogni valamire, valakire, de valójában események sorozata juttat ilyen helyzetbe, amit nem egy ember hókuszpókolással indít el, hanem hamarabb elkezdődik.


Pl, egy betegség.



Te meg figyelj hova lépsz.

2018. aug. 14. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nagy vihar volt késülőben így mindenki igyekezett bezárni a fagyizót . hogy a fagyizóhoz érjek egy szálloda előtt kell elhaladni. az úton vízelvezető van amit egy vasrács fed. na mivel este volt sötét volt borult ég villámlás szél dörgés... a szálloda tulajdonosa felemelte ezt a rácsot de nem figyelmeztetett senkit.. jelölve nem volt... így ahogy rohantam zárni a fagyizót ... még talán repültem is úgy estem el ebben a rácsban. itt a hegyen /ITA/ HA VIHAR ÉRKEZIK 0 PERC ALATT OLYAN FERGETEG KELETKEZIK HOGY NA.úgyhogy .... a munkámat most nem tudom végezni . táppénz .. biztosítás ... aztán a hosszú fizioterápia....
2018. aug. 14. 07:47
 3/4 thoomas26 ***** válasza:
54%

Minden gondolat egy energia, mely azonnal "ott van" annál, akire gondoltunk, akinek "címeztük" azt, sőt, annak előjele szerint igyekszik is hatást gyakorolni a "célszemélyre". Persze a legtöbb ember nem képes érzékelni a feléje küldött gondolatot, ha igen, akkor működő telepátiáról beszélünk.

Vannak olyan emberek, akik erősebb gondolati energiát tudnak létrehozni, azonban ez ritka. Aki igen, arra mondják, hogy tud átkozni (negatív gondolatokat intézni valaki felé) vagy áldani (pozitív gondolatokat intézni valaki felé).

Tehát létezik olyan, hogy valaki "rosszat küld ránk", azonban fontos tudni, hogy ez egyfelől függ tehát a küldő személytől, s a legfontosabb, függ attól a személytől, aki kapja őket. (Ha nem így lenne, már minimum a fele emberiség kihalt volna.)

Míg valaki testi támadásától a testünk erősségével védekezhetünk, addig a gondolati támadásokkal szemben a gondolatainkkal vehetjük fel a harcot. Magyarul arra lesz hatással - egy akár vélt, akár valós - átok, aki hisz benne és aki a félelmével, a döntően negatív gondolkodásával teret enged neki vagy megteremti magának.

Aki viszont nem hisz benne, s tudatosítja magában, hogy ő lelkiekben is erősebb mások energiáitól, s döntően pozitív, optimista lelkiállapotban él, arra nincs az az ártó energia, mely hatással lenne.


A sorozatos balszerencse lehet egy átoktól is tehát, a fent részletezett módon, lehet úgy, hogy egy szellemet küldött ránk valaki, nem éppen jó szándékból, de lehet sorsutunk is, más néven karmánk, melyet az előző életünkből hoztunk, s végül, de nem utolsó sorban lehet attól is, hogy az első balszerencse után a gondolatainkkal túlságosan is felerősítjük azt az érzést, mely következőket vonzhat be.


Soha ne higgyünk tehát az átokban és ne is féljünk tőle. Érezzük magunkat erősebbnek nála, s amin nem tudunk már változtatni, fogadjuk el, mint karmánkat (semmi sem történik velünk, aminek nem szabadna megtörténni), s igyekezzünk minden körülmény ellenére is a lehető legboldogabbak, legpozitívabbak maradni - így csökkenthető legjobban a mások által küldött vélt vagy valós ártani akarás.

2018. aug. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ó, dehogy nincs ilyen. Azt gondold végig, ki lehet irigyetek az üzletben, vagy üzlet miatt, esetleg más okból. Vagy korábban, akarva vagy akaratlanul kinek árthattatok akár az üzlettel vagy mással. Lehet véletlen egybeesés is, de lehet kötés is.
2018. aug. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!