Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » A jóslógépek valósak?

A jóslógépek valósak?

Figyelt kérdés

Hali!


Hajnali egykor jutott eszembe, hogy még nagyon régesrég, 2005-6 környékén, amikor Keszthelyen nyaraltunk, volt kirakva ilyen jóslógép masina, amibe a kezedet kellett beletenni és kiadott egy papírt, ami osztályzott különböző téren. Remélem páran tudják, mire gondolok.


Ez a gép mi alapján adta ki az osztályzatokat? Természetesen, igazi dolog nem lehet, de annyira kamu sem, hogy random ad ki valamit, mivel kb. 3x vettem egy ilyet és mindig ugyanazokat dobta ki eredményként.


Szóval ezek valós dolgokat dobnak ki, miután leszkennelik a kezeden a vonalakat, vagy csak valami alapján kiadják ugyanazt a papírt. (3 évben próbáltam háromszor, nem egy év alatt, szóval nőttem is mellé).


Lehet inkább tudomány/technika témakör, de ki mennyire hisz ebben? Egy gép megtudná mondani az akkori időkben a kezed alapján, hogy milyen jövőd lesz?



2018. szept. 23. 01:36
 1/4 AtiBoa válasza:
A csillagok allasatol fuggoen eldontheto, hogy igazat mondanak-e, tovabba a spiritualis energiaszinted is nagyban befolyasolja a gepet. Ha az aurad voroses szinu amikor bedugod a kezed, akkor a kozmosz sotet jovot josol neked. Erre illik odafigyelni.
2018. szept. 23. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, ma már a robotizáció a jósok munkáját is veszélyezteti. Hja, fejlődik a világ.
2018. szept. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Legalább annyira volt valós/hiteles, mint a TV/telefonos jóslás.


A kéz sok mindent elárul, de a jövődet nem mondja meg.

2018. szept. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, valósak, hiszen te is láttál.

Jóslataik igazak?

Legalább annyira, mint a szerencssütiké.

2018. szept. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!