Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Voltatok más jósnál/látónál?...

Voltatok más jósnál/látónál? Nektek bejött amit mondott?

Figyelt kérdés

Tavaly jártam először ennél a nőnél. ~50 év körüli nő, nem hirdeti magát. Egy ismerősöm, aki abban a városban él ahol ez a nő járt nála, és azt tanácsolta ha nem zárkózom el az ilyesmitől menjek el hozzá. Gyerekek! Én elmentem, félelmetes volt amiket mondott. Nem volt rossz érzésem mikor nála voltam. Olyan pontossággal mesélt egy-két dolgok (a múltamból), hogy nem akartam hinni a fülemnek. Senkinek nem mondtam el még soha ezeket a dolgokat.

Idén újra elmentem hozzá, a kíváncsiság kedvéért. (Másik telefonszámról hívtam mint egy éve, mikor időpontot kértem hozzá). Ugyanazokat mondta mint tavaly. Próbáltam úgy belekérdezni dolgokba, hogy kizökkentsem, de a jelenlegi párkapcsolatomra szó szerint ugyanazt a szót használta mint legutóbb. Döbbenet! Nagyon érdekes volt. Aki járt már, azt egyébként befolyásolta egy-egy ilyen "jóslat" a döntéseiben?



2018. okt. 19. 10:55
 1/9 anonim válasza:
Ha nem kamu jós akkor bejön amit mond.
2018. okt. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%

Ha igazad van abban amit írsz és nem kamu az illető, akkor én óva intelek attól, hogy ezzel foglalkozz és hozzá járj! Nem fogom tagadni keresztény vagyok. Így én ebből a szempontból nézem a dolgokat. Egyik közeli ismerősöm is találkozott hasonló személlyel. Szerencsére őt végül (nem egyik napról a másikra) sikerült meggyőznöm, hogy hagyjon fel az ezoterikával való foglalkozással. (Neki még mindig van egy-két ismerőse aki foglalkozik ilyesmikkel és a fő érv az volt, hogy látta az életükben megvalósulni azt, amiről neked beszélni fogok.)

A kérdésedre a válasz, igen befolyásolja a döntést. Minél több hitelt szavazol meg neki, annál jobban. Pont ez a lényeg. A rövidtávú jóslatok bejönnek, ettől te elképedsz. Innentől kezdve hitelt szavazol meg a hosszú távúaknak is és egy idő után, elkezdesz túlságosan is rátámaszkodni. Ismerősöm ismerőse, aki rendszeresen jár jósoltatni, elmondás alapján már olyan döntéseket is hozott meg a jósnőre támaszkodva, hogy hová költözzenek, legyen-e gyerekük? stb. Ez, ha belegondolsz nagyon nem jó. Szép lassan átadták az irányítást az életük felett a jósnőnek. És akkor most tedd fel magadnak a kérdést! Tulajdonképpen honnan van az ereje? Mi a forrása ennek az egésznek? Ha elfogadjuk a jósnőt, akkor el kell fogadni a természetfeletti létezését is. Igazából te nem tudod, hogy most jó vagy rossz erőket használ-e az illető, hisz hogyan is tudnád megállapítani, mégis engeded hogy ez az ismeretlen erő befolyásoljon téged. Felhatalmazást adsz neki, hogy vájkáljon benned, belépjen az életedbe, hatást gyakoroljon rád. Mikor ismerősöm megkérdezte a jósnőt az én jövőmről, a jósnő alig tudott pár dolgot mondani és végül azt válaszolta, hogy: Nem lát tisztán, valami zavarja a képet. Nem akarom, hogy lásson engem. (Ekkor még fogalmam se volt, hogy ismerősöm valaha járt jósnőnél. Ezt csak később mesélte.) Keresztényként nekem van támpontom. A Biblia ugyan is egyértelműen tiltja a jóslást és az Újszövetségben Pál kiűzött egy lányból egy jövendőmondó lelket. Kizárásos alapon, ha nem Istentől van az ereje, akkor valamiképpen az ellenségétől. Tehát mi a jóslat? Miért válik be? Egyfelől vannak önbeteljesítő jóslatok, amik egyszerűen, arról szolnak, hogy mivel hallottad, úgy alakítod az életed, hogy végül igaz legyen. Másfelől pedig, a rövidtávú kb. 1 éven belüli jóslatok, egyszerű következtetések az események jelenlegi állása szerint, olyan lényektől, akik jobban átlátják a helyzetet mint mi. De minél, több a változó, a jóslat egyre pontatlanabb lesz. Ismerősöm hosszútávú jóslatai már nem váltak be. Nem ment vissza hozzá, hogy úgy alakíthassa a jósnő az eseményeket, hogy azok is beteljesüljenek. A hosszútávú jóslatok, igazából tervek, amiket szeretnének az ellenséges erők megvalósítani a te életedben. Többek között, ezért veszélyes ez az egész. Végül egy olyan útra fog terelni, ami végső soron neked ártalmas és elszakít Istentől.

2018. okt. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Barátom teljes szkeptikusként elment jósnőhöz és minden, amit mondott neki igaz volt.

Én is tanulom a tarrotot és valóban működik.

2018. okt. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Nem, csak tisztán látónál voltam, és az is durva volt, amiket mondott. Kb úgy hatott rám, mint azt most leírtad :) Engem érdekelne, hogyan történt a jóslás? Gondolom, akkor ez nem sima tarot jóslás volt.
2018. okt. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Félelmetes

Itt is van nálunk egy jós, aki brutálisan igazakat jósol..

Én is elmennek de nem nagyon engedheti meg a pénztárcám.

2018. okt. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Ha valaki Budapesti vagy Tatabányai jósnál járt, akinek hitelt adtok, megírnátok a nevét privátban? :)
2018. okt. 21. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
igen, voltam és hittem is neki. igazából sok mindenben igaza volt, de volt, amiben tévedett, jó igaz kevés részletet árultam el.
2018. okt. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Látónál igen.

A TV-jét javítottam.

Igazat mondott, ki tudta fizetni.

2018. okt. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
56%

Életem egy sötét korszakában a mélyponton, amikor mindenben kerestem a kapaszkodót, elmentem egy nagyon "divatos" jósnőhöz.

Kidobott pénz volt, többet nem mentem jós közelébe sem, önerőből talpra álltam.

2018. nov. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!