Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ki volt jósnönel, emberek?

Ki volt jósnönel, emberek?

Figyelt kérdés

Es kinek igazolódott be , kinek nem?

Miböl jósoltak , kártya , kávé?

Ki volt a jós, hivatásos?

Aki nem hisz ebben, NE IRJON KOMMENTET , hogy ” én ebben nem hiszek”



2018. nov. 11. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Két jósnőnél is voltam Budapesten, olyannál is, aki sokak szerint nagyon jó, ennek ellenére nem igazolódott be, amit mondott. Azt jósolta, hogy ki fognak rúgni a munkahelyemről, ahhoz képest a mai napig ugyanazon a munkahelyen dolgozom...
2018. nov. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Amikor csak tehetem megyek hozzájuk.

Azon a napon nem egyhez, hanem többhöz is.

Mielőtt belekezdene szövegébe, nevetve eljövök.

Így aztán javul a kedvem, hogy aznap jó_sokat nevettem.

2018. nov. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon Sok jóst-látót Emelt díjasan hívhatod.Nagyon drága! Meg jóslás csomagban is !PL: egri Hanna jósnő 60 perces.22.200 ft VAGY 90 PERC :33.300 FT. PRÓBÁLTAM NEM ÉRI MEG.De tisztánlátót is pesti Ú.Márti 1 óra 20 ezer volt és 2 ember ( én ás a párom ) távtisztitása egy óra alatt 130 ezer ft.
2018. nov. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

körömjós, debrecen, 10.000huf;

jó volt, bár a végén kicsit azt éreztem, hogy a sok levágott szaruréteg után nincs kedvem kakilni annyira, mint lakkozni a szőröt a kezemen, s arra gondolni, megtalál a szerelem

2019. jan. 3. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem emailben jósolt, születési dátum alapján, rendbe tette az egész életem, csak jókat mondott és megmondta mit tegyek bizonyos szituációkban és áldást küldött rám. Nekem csak jó tapasztalatom van!
2019. júl. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!