Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Debrecenben jósnőt tudnátok...

Debrecenben jósnőt tudnátok javasolni nekem?

Figyelt kérdés

Kérlek, ha van vele tapasztalatod írd le nekem, illetve érdekelne még az, hogy mennyibe kerül?

Neten néztem, bár az pesti jósnő volt és 10000Ft volt, azt én nagyon drágállom.



2018. nov. 12. 17:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
36%
nem
2018. nov. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Értem,valaki más aki ismer?
2018. nov. 12. 18:10
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha ennyire akarsz, akkor írok neked egy olyan programot, ami megjósolja neked a jövőt. xD
2018. nov. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Kérlek szépen, ne legyetek már ennyire előitéletesek
2018. nov. 12. 19:29
 5/12 anonim ***** válasza:
Engem Mariskának hívnak és 2 rugóért bevállalom. (3 hónap garanciával)
2018. nov. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Molyember ***** válasza:

Lucifer, betonozni mennyiért jönnél?

Kérdező, nem akarom elvenni a kedved (tényleg nem), de hogy tudsz hitelt (és pénzt) adni annak a jósnak, aki ebből él, mégsem tud téged magától megtalálni?

2018. nov. 13. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Neten néztem, bár az pesti jósnő volt és 10000Ft volt, azt én nagyon drágállom."


Miért gondolod, hogy Pesten drágább a "jövőbelátás" mint Debrecenben?

Tudok egy jósnőt (illetve aki annak adja ki magát) - szólok neki, és ha profi, akkor megtalál téged!

Bár - szerintem - dobj ki a nyitott ablakon az utcára 10 darab ezrest - hidd el ezzel sokkal több hasznot csinálsz, mint ha jósnőhöz mész!

2018. nov. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én a sorsban sem hiszek szval a jóslásban sem. Nem a jósnő mondja meg mi lesz veled. Az életed alakulása a hozzáállásodtól függ. Ha hiszel a jósnőnek mikor azt mondja, hogy valami rossz dolog fog történni veled akkor hulladék egy hozzáállásod lesz mindenhez ezért hatványozottan az esélyét annak, hogy elcseszel valamit amit aztán rossz dologként fogsz fel na meg a jós igazának. Megkönnyebbülész és megint minden jóra fog fordulni és ha van eszed ezután, nem mész jóshoz és nem történik semmi rossz. :D

Ha nem hiszed próbáld ki. :)

Ja és nem kérek érte 10.000 forintot. Ugye milyen jófej vagyok?

2018. nov. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Debrecenben sem olcsóbb, sőt drágább!Csak Pesten 10-20 percet fogadnak 10 ezer ért , Debrecenben meg 1 órát.
2018. nov. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Voltam Debrecenben Éva jósnőnél, Ildikóknál ,de nem hitelesek.
2018. nov. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!