Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Budapesten hol van igazi es...

Budapesten hol van igazi es megbizhato jos? Es mennyiert?

Figyelt kérdés
2018. nov. 28. 20:03
 1/10 anonim ***** válasza:

Igazi? nincs

Megbízható? nem létezik

És ráadásul drágák..

De ha hiszel bennük, akkor nem beszéllek le róla.

2018. nov. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

el áruljam mi az igazi jósolás amikor egy semleges harmadik fél racionálisan ki elemzi az életedet majd meg próbálja felmérni a lehetőségeidet és tanácsot adni hogy mire számíts az életben

ha akarod szívesen fogadlak ingyen! írj privátban

2018. nov. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Az igazi megbízhatóak ingyenesek.

Aki fix pénzt kér az éhezőtől és a gazdagtól, hogyan lehetne isten szolgája? Aki pedig nem isten szolgája, hogyan részesülhetne olyanban, ami az ő dicsőségét segíti elő?

2018. nov. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Sajnos nem ismerek megbízhatót. Én Bátonyi Pötyi jósnőt ismerem Budapesten 13.kerületben voltam hozzá még régebben, a Rendőrpalota közelében.Nagyon nagy csalódás volt.Semmi jóslata nem jött be! Ráadásul Jól becsapott: 200 ezer ft ért csinált szerelmi kötést, de még csak messzebbre ment a kedvesem , külföldre és azóta is mással él.
2018. nov. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Egyszer voltam jósnál és azt mondta nagyon le fognak húzni anyagilag. Azóta jobban odafigyelek mindenre. Szerintem tökre megért ez a tanâcs 50.000 ft-ot.

(irónia lvl999🤣😂)

2018. nov. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én kb.20 évvel ezelőtt Budapesten egy jósnőnek 40 ezret fizettem 15 perc látásért, de még a halott párom fotójára is azt mondta élő ember! Mindenben tévedett.
2018. nov. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A TV ben is a jósok amikor a pénzről beszélnek,hogy majd gazdag leszel.Akkor csak azt nem értem,hogy saját magának miért nem jósol pénzt.

Inkább el kuncsorogja a másét pofátlanul.De az is az ha a média ehhez a csaláshoz segéd kezet nyújt.

2018. nov. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ikea mosdó
2019. jan. 3. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
ingyenes és nem hókuszpók
2019. jan. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Dudás Hajnalka szerintem jól jósol. Nekem pár hónap múlvára jósolt valamit, azt nem tudom, hogy bejön-e, de a múltat pontosan megmondta, úgy hogy nem is mondtam neki semmit. Meg azt is hogy milyen lakásokban laktam eddig és az embereket is, olyan dolgokat, amit csak én tudok és senki más. Nagyon durva... Egy próbát szerintem megér. Ráadásul nagyon kedves is :)
2019. jan. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!