Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Van köztetek olyan, aki már...

Van köztetek olyan, aki már jósoltatott, de megbánta?

Figyelt kérdés
Pl. jobb lett volna nem tudni, pénzkidobás volt stb.

2018. dec. 9. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem 12 éves koromban ingyen egy ismerős jósolt (azóta sem láttam). Egy alapdolgot mondott, amit magamtól is tudtam. A második rész már nem tudom, hogy megtörtént-e.

Mindegy. Jóslás nincs. Egy cigány csöves is mondta egyszer, hogy egy sötét hajú lány rám gondol.:P Még akart pénzt, de azt hazudtam, hogy nincs.

2018. dec. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 kreténpali ***** válasza:
Luci azóta is szingli. Rip
2018. dec. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2018. dec. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt hittem hülyeség, nem akartam elhinni amíg hónapok múlva rá nem jöttem, hogy 1 lényegtelen dolog kivételével mind szóról szóra bejött. Nagyon durva volt. De ilyen is csak egyszer volt csak ezzel a jósnővel, mondom kipróbálom már egyszer...
2018. dec. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én csak jósoltam, egyáltalán nem bántam meg. Azt nem tudom, hogy megbánták-e azok akiknek jósoltam, nekem megérte. Most karácsony alkalmából bárkinek ingyen jósolok interneten keresztül. Az akció csak 2 napig él, más kedvezményekkel illetve pénzenergiával nem vonható össze.
2018. dec. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Felesleges ilyen tudatlan majmokhoz elmenni semmi kozuk a joslashoz es nem mondanak semmi ertelmeset! A rendes joslas ami elmondja a szin tiszta igazsagot az a cigany kartya ! Es azt nem tudja akarki csak egy hozza erto olah cigany asszony ! Nem tud barki josolni... Egyebkent ha isten hivo vagy valamilyen szinten akkor azt tanacsolom ne josolj mert ellened fordulnak a dolgok es rossz dolgok tortennek isten nem segit majd rajtad mint ahogy eddig ! Tapasztalatbol mondom ! Nagyon megbantam hogy josoltattam az eletem legroszabb korszakat eltem meg de mindennek ellenere az en edes jo istenem melettem alt a legnagyobb problemakban es erot adott ! Szoval ne josoltass szerintem! De ha ilyen kamu jos emberekhez mesz akik megjatszak hogy nagyon ertenek ehhez azokhoz nyugodt szivvel mehetsz mivel semmi ertelmeset nem mondanak majd a jovodrol ugyhogy csak nyugodtan bajod nem lessz belolle az biztos ! De ha egy cigany aszonnyal josoltatsz (nem akarmilyen cigany asszonnyal) akkor en nem javaslom mert elore elmondja neked pl a halalt vagy az ozvegyseget, es bele betegszel !
2018. dec. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6...edes istenem ennyi marhasagot osszehordani....
2019. jan. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!