Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Döntés előtt állok! Mit...

Döntés előtt állok! Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Választanom kell, hogy "elkezdek e valamit" vagy még inkább várok, átgondolom. Kb 1 hetem van eldönteni. Milyen módszerel deríthetném ki melyik lenne a helyes választás? Kártya? Inga? Egyéb?

2019. febr. 1. 15:32
 1/9 anonim ***** válasza:
68%

Toll, papír.

Felírod előnyt hátrányt mindkét variációra, majd számolsz.

Butaság fontos dologban kártya stb. alapján dönteni.

2019. febr. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Meditáció
2019. febr. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Csak témába illő válaszokat várok!

Hittérítőkét és anti-ezoterikusokét nem!

2019. febr. 1. 19:31
 4/9 anonim ***** válasza:
49%

Meditéció nagyon jó válasz, s neked is adhatna.

Én azt kaptam fentről, hogy egyértelműen várj még.

2019. febr. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Pontosabban azt kaptam, hogy 'a másik!!'

És ahogy írtál, az alap, higy elkezsesz, és a másodlagos, második, utólagos, másik lehetőség a várakozni még.

2019. febr. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hogy lehet, hogy kártyát, ingát használsz és a meditációra azt hiszed, hogy hittérítés? Olvastál életedben egy sort is akár ezotériáról, okkultizmusról, spiritualitásról? Ha nem tudsz meditálni, akkor önmagában nem sokat ér sem az inga, sem a Tarot vagy akármilyen kártya...
2019. febr. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Nem a meditációra irtam, hanem előtte volt 1 kommentelő nagyon durva istenes szöveggel belém állt. Jelentettem, azért nincs már. Törölték.


Többieknek, köszönöm.

2019. febr. 2. 20:39
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, akkor bocsánat, félreértettem. Egyébként én a kártya és inga közül inkább a kártyát választanám, főleg döntések előtt. Hacsak nincsenek nagyon kifejlett inga képességeid, megtévesztő lehet, a kézben lévő mikro rezgések miatt. A kártya biztosabb. És azért érdemes meditálnod is rá, még a kártyától függetlenül is. Egyébiránt próbálj meg a kérdésre rákoncentrálni, aztán rávágni intuitíven az első választ, ami kijön a szádon, mindenféle előzetes gondolkodás nélkül.
2019. febr. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Lux morulus ***** válasza:

Meditálás ok. Kártya, inga akár.

Papír ceruza és végig gondolni az előnyök hátrányok ok.


Amit nem írtak az az, hogy semmit ne kezd el a hold üresjárataiban. Az nemfog sikerülni, nagy valószínűséggel sosem fejezed be.

2019. febr. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!