Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Morvay Kendránál mennyibe...

Morvay Kendránál mennyibe kerül egy jóslás?

Figyelt kérdés
2019. febr. 7. 20:58
1 2
 1/14 anonim válasza:
38%

Ingyenes, mivel igazi jós!


Csak a csalók jósolnak pénzért! De Kendy nem az!

2019. febr. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Hát ezt azért nehezen tudom elhinni... Manapság senki nem dolgozik ingyen.

Valakitől esetleg értelmes válasz?


A weboldalán amúgy annyi van kiírva hogy konzultáció ára: 12.500Ft

Azt nem értem hogy ez 1 órát tartalmaz vagy ez csak valamiféle egyeztetés? Kártyajóslás vagy mit takar?

Sajnos nem vagyok nagyon eleresztve anyagilag ezért nem szeretnék meglepődni személyesen ha esetleg valami több tízezres összegről lenne szó. Ezért is szeretnék a biztosra menni.

2019. febr. 7. 21:50
 3/14 anonim válasza:
69%

Átver!


Nincs pénzed és azt is egy csalónak adod?

Mert ha pénzt kér, akkor csaló!

2019. febr. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 gelazso ***** válasza:
70%
pénzért? csaló szélhámosok
2019. febr. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 SZücsöm ***** válasza:
73%
Most olvastam 1 hírt a "zalai jézusról" itt lenne az ideje hogy én is felcsapjak "atlantiszi szuper spiritisztának" és jól meggazdagodjak. Általában sose szoktam az áldozatokat hibáztatni de aki még 2019-ben is hajlandó ilyen kóklerek "szolgáltatásáért" fizetni az meg is érdemli hogy kicsalják az összes vagyonából.
2019. febr. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez mindenkinél így van, a honlapon tizenpárezret ír, aztán mire vége a "konzultációnak" már 200 000-nél jártok... (nem túlzok, tapasztalatból írom) :D
2019. febr. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
55%

Lakatos Pikaccsút ajánlom kedves figyelmedbe, sokkal olcsóbb. Bár lehet, hogy az illető hölgy is eléggé olcsó trükkel szolgál, nem tudom.


Nem inkább a jövőbeli tendenciák érdekelnek? Pl meteorológia, vagy pl a billiárd golyók előre kiszámított és valószínűsített pályája... Netán csillagászat: a bolygók jövőbeni állásáról? Mert lehetséges!

2019. febr. 12. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
45%

Na, na fiúk, lányok! Nem mindenki csaló, nem mindenki kókler!

S ne keverjétek az asztrológust a tisztánlátóval, s főleg a jósokat ne említsétek itt!

Vannak tisztességes s nagyon lelkiismeretes segítők. Pl. MELITTA, dr. Fejes Krisztina, Murgyán Brigitta.

2019. febr. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
53%

Én sem hiszek abban, hogy valaki meglátja előre a sorsomat.

De! Egy nehéz élethelyzetben lévő embernek ha a jós pozitív dolgokat mond,akkor az az ember elkezdi úgy látni a jövőjét,hisz benne hogy jobbra fordul az élete,jobb lesz a kedve, önbizalma megnő, stb.És ezek miatt tényleg sikeresebb lesz, jobban fognak működni a dolgai.

Tehát egy jó jós aki csak pozitívumokat "lát" előre, lehet egy ember életére jó hatással.A jós általi hit fog segíteni.

2019. febr. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Morning ***** válasza:
24%

NEHOGY elmenj jóshoz!!!!


Ittebben a két pár perces videóban egy ex-jós LEPLEZI LE ezeket a jóslásos dolgokat:

https://www.youtube.com/watch?v=ojm5ZShs4o4

https://www.youtube.com/watch?v=rB5rAGxzDGA



Ha tudni akarod a jövődet, ISTEN tudja, és Ő kifejezetten óvaint attól,h ogy bárki jósokhoz, mágusokhoz, varázslókhoz, asztrológusokhoz, és hasonlókhoz menjen, vagy ilyen ördögi dolgokkal foglalkozzon!!!

2019. febr. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!