Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Lehetséges, hogy megéreztem a...

Lehetséges, hogy megéreztem a saját halálom közeledtét mint ahogy a macskák szokták? 39F

Figyelt kérdés
Határozottan úgy érzem, hogy nekem hamarosan vége.

2019. febr. 25. 19:07
 1/4 anonim válasza:

Nem hiszem, szerintem valami más állhat a dolog mögött. 39 évesen még fiatal lennél ahhoz, ha csak nincs valami komoly betegséged.

Nekem is szoktak halálfélelmeim lenni, de nekem depressziós időszakaimban. De állhat mögötte szívritmuszavar, pánikbetegség(mint nálam), szorongás stb.


21F

2019. febr. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Komolyan én is azt érzem, h az utolsó heteim ezek és lassan végem. 23f
2019. febr. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha ilyen jellegű problémád van hogy halálfélelem miért nem osztod meg ezt szülőkkel,legjobb baráttal,pároddal ha van. stb. ? Esetleg szakember felkeresése ? Pszcihológus,orvos stb. ? Ha nem próbálod meg a leírtak szerint egyik lehetőséget se fokozódni fog a félelmed.
2019. febr. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Utolsónak nagy igaza van! Fokozódni fog a félelmed, ez depresszióba taszíthat amelynek nagyon komoly következményei lehetnek. Akár öngyílkosság...
2019. ápr. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!