Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ti mit gondoltok erről?...

Ti mit gondoltok erről? Hinnétek neki?

Figyelt kérdés

Kórházban volt gyakorlatom, és egy asszony odahívott maga mellé. Gondoltam, hogy kérdése támadt. De nem, mert elkezdett mesélni arról, hogy látja bennem, hogy egy sérült lélek vagyok és soha ne tévedjek el az úton. Azután beszélt a tanfolyamairól, Istenről, lányáról, hogy mennyire felfordult az élete stb.. illetve, hogy ő egy felvilágosodott ember (noha csak burkoltam fogalmazta meg)

Ez a "sérült" szó mit takar magában vagy inkább ne is foglalkozzak vele? Érdekes volt az egész, gondoltam kikérdezem itt a véleményeket. (nem, nem a neurón várakozott, látszatra normális, kedves.)



2019. márc. 27. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele, csak beszélgetni akart
2019. márc. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kuncsaftra vadászott csak. A sérült lélek jelzőt mindenki magára tudja venni.
2019. márc. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"egy sérült lélek vagyok és soha ne tévedjek el az úton"

Ez bizony annyira személyre szabott, egyedül rád érvényes, hogy hinned kell neki.

.

Komolyra fordítva: ki az, akinek nem mondható ugyanez?

.

"Sérült lélek"?

Bántottak már meg szerinted oktalanul/alaptalanul? Vertek már át, amikor jóhiszemű voltál?

Nos, ezek mind lelked sérülésének okzói.

2019. márc. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Skywinner ***** válasza:

Kedves Kérdező.

- Én úgy nevezem az ilyen tipusú embereket, hogy "figyelem koldusok".

- A saját "fajtája", az ún. "tanfolyam ezoterikusok" energia vámpírnak nevezik őket.

Olyan embereknek, akik mások negatív érzéseivel táplálkoznak.


- Ahogy te is írtad, nem kell vele foglalkoznod, mert ez olyan, mintha azt mondta volna neked, hogy "kék az ég".

- Amint "dubitus #3" és "Miguel #2" már utaltak rá, mindannyiunk lelke sérült már és sérülni fog.

- Ezért arra nagyon oda kell figyelni, hogy a belénk szúródó "tüskét", azonnal távolítsuk el, mert különben "elfertőződik".

- Tehát, amire feltétlenül időt kell szakítanod az, hogy állapítsd meg, milyen be nem gyógyult lelki sérüléseid vannak még (sérelmek, hozzátartozók halála, lelkifurdalás általad elkövetett hibák miatt, stb.).


- A keleti gyógyászati rendszerek, szinte 100%-ban leki eredetűnek tekintenek minden fizikai betegséget.

A nyugati orvoslás is elismeri a pszichoszomatikus betegségeket mint tényt.


- Kb. 7-8 évvel ezelőtt olvastam egy 30 európai országot felmérő statisztikát, ami szerint az európai lakosság 38%-a (!) szenved valamilyen mentális betegségben. Ez úgy, 160 000 000 embert jelentett.

- Ebből, 20 millió embernek van olyan lelki hátterű betegsége, amely testi tünetek formájában jelentkezik.


- Ezt a statisztikát csak azért említettem, hogy érzékeltessem, mennyire manipulatív megállapítás volt az, hogy "sérült a lelked".

2019. márc. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azt gondolom,hogy csak unatkozott.

És azt akarta,hogy majd elmenj a tanfolyamaira.

2019. márc. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!