Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Galambürülék és a jóslás...

Galambürülék és a jóslás összeegyeztethető? :o

Figyelt kérdés

Ma láttam egy galambot ülni a póznán,ránéztem és éreztem,hogy le fog fosni.Ezért kikerültem,és abban a pillanatban amint oldalra néztem láttam hogy a galamb mellém kulázott.


Szerintetek képes vagyok a jóslásra a leírtak alapján?



2019. ápr. 9. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem latni előre. Szerintem az lett volna pont univerzàlis ha lefosikàlt volna a galamb azt rájösz hogy yaaa megèrdemelted xd 😂😂
2019. ápr. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább fogyelmesebb es elővigyazatosabb vagy
2019. ápr. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A 30 évem alatt ez lett volna csupán a második alkalom hogy egy galamb telibe fossa a fejem.

Erre elég csekély esély van az én esetemben,de szerintem ezzel sok ember van még így.

Én ezt nem mondanám véletlennek,ahogyan azt sem ahogy megéreztem hogy az általam látott galambnak már igencsak "firkál a vége".Vagy titeket mindennap le fos egy galamb,vagy akármilyen szárnyas?


Szerintem én tudok valamit,és ebben szeretnék megerősítést nyerni,hogy a továbbiakban az életem eszerint élhessem.


Előre is köszönöm a válaszokat!

2019. ápr. 9. 21:50
 4/7 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy nekem izomból leszarják minden héten több helyen és már qrvára unom amikor rászárad és nem jön le.
2019. ápr. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

*bocsánat az kocsimat.. azt szarják..nem írtam oda

:D

xD

2019. ápr. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Leírottadból az derül ki, ("éreztem,hogy le fog fosni") hogy a jóslást a galab is lexarja, hiszen nem teljesült előérzeted.
2019. ápr. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyszerűen a galamboknak annyira rövid a tápcsatornája hogy gyorsan emésztenek/ürítenek, miközben az ember hozzájuk képest egy lomha nagy állat és ezért gyakrabban lefosnak bennünket a közelükben. Ettől még nem vagy csak egy senki. Majd ha a lottó számokból legalább kettőt meg tudsz előre mondani akkor esetleg cimbik kehetünk. )
2019. máj. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!