Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Esztergom - Dorog környékén...

Esztergom - Dorog környékén tudnátok nekem bevált jósnőt ajánlani?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 17. 11:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Jómagam jósnő vagyok, dorogi, olcsón, 5000Ft/alkalom áron jóslol. Keress nyugodtan!
2019. ápr. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet, messzebb van, de Bicskén tudok egy hölgyet, aki vállal kártyaelemzést. Ő spirituális tanító, nem kimondottan jósnő, de nagyon jól ráérez a dolgokra. Ariella Spirituális Tanácsadó. Az árai is mértéktartóak, nekem ő vált be a legjobban.

Ha hagyományos jósnőt keresel:

Kis Katalin, Susy Diamond is jó, bár az árai húzósak, de sok éve van a szakmában - bár ők Budapestiek, de távban is vállalnak jóslást.

2019. ápr. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Souky ***** válasza:
Ilyen sok pénzed van,hogy baromságokat költöd? Mindegyik ilyen és hasonló jóslásokkal foglalkozók,szélhámosok. Költsd inkább a pénzedet könyvre,vagy bármire.
2019. ápr. 26. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!