Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Hisztek a tenyérjóslásban?

Hisztek a tenyérjóslásban?

Figyelt kérdés

Mostanában nézegettem ilyen témában honlapokat, és eléggé megijedtem, mert a bal tenyeremen az életvonal nem megy le a csuklómig teljesen. Tudom baromság ezen problémázni, de azért elgondolkodtam rajta.

Ti mennyire hisztek ebben?

Nyilván olyanok írjanak akik járatosak a témában.


2019. ápr. 28. 20:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nekem kb. 20 éve megnézte a tenyerem egy cigánylány, és döbbenten rám nézett, és csak annyit mondott, hogy "ne haragudj, de nem mondhatom el, hogy mit láttam". Egy ideig kérleltem, de nem árulta el.

Abban hiszek, hogy néhány ember képes kiolvasni a tenyérből a jövőt, de abban nem, hogy könyvből vagy internetről ez megtanulható. Ehhez egyéb képességekre is szükség van.

Egyébként nem történt eddig semmi olyan az életemben, amit ne lehetett volna elmondani, de még eljöhet az a nap.

2019. ápr. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Az egyetlen ok amiért hisznek az emberek az ilyen átverésekben az a Braun hatás. Nézz utána, és észre veszed hogy miért hisznek annyian az ilyen áltudományokban mint az ezotéria, asztrológia és társaik.
2019. ápr. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. ápr. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem a gyűrűsujjam alatt van egy csillag,mint megtudtam a csillag nagyon jó,csak egyetlen esetben nem,ha a gyűrűsujj alatt van és szó szerint ez volt az egész életem problémája.A tesómnak meg megszakad az életvonala aztán folytatódik,ez azoknál van,akik az élethelyzetükben egy gyakorlatilag teljesen más élethelyzetbe kerülnek,az ellenkezőjébe,bevált,a nagy gazdagságból egyik napról a másikra szegény lett.
2019. ápr. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Érdekes amiket írtatok. Jó lenne egy hozzáértővel is beszélni erről,de nem tudni ki verne át. Pedig tényleg kíváncsi vagyok.

Imádok élni, és még csak huszonéves vagyok,úgyhogy nem szeretném hogy hamar vége legyen ennek, bár tudom ez nem kívánságműsor és ugysem tudok ez ellen tenni.

2019. ápr. 29. 13:29
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is lehet benne valami. Most tanulmányozom ezt, elég érdekesnek tartom! Igen, hiszek benne!
2019. ápr. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
#6: Ez jól hangzik!! Ha valami fontosat megtudsz írd le kérlek!!
2019. ápr. 29. 21:51
 8/13 anonim válasza:

Nem hiszek benne! Inkább élem úgy az életem, hogy ma mindent megteszek azért, hogy holnap eggyel közelebb legyek ahhoz, aki lenni akarok, mintsem hogy valaki megmondja helyettem, hogy mi lesz belőlem. Amin tudok változtatni, azért teszek is keményen, amin nem, azt meg minek firtatni, majd úgyis jön magától.


Mellesleg elég nonszensznek tartom, hogy bárkinek a jövője összefüggésben lenne a tenyerével, de ez egy másik és hosszabb beszélgetés lenne. Aki meg azt állítja, hogy ő pénzért megmondja neked, az szélhámos.


Inkább fejleszd a személyiséged tudatosan úgy, hogy jöhet majd bármi, te állni fogod a sarat. Könnyebb így boldognak lenni...

2019. ápr. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Már 55 éve figyelem a tenyeremet, és a rajta lévő vonalak, tőrések folyamatosan változnak. Néhány évvel ezelőtt, az életvonalamban volt egy milliméternyi szünet a tenyerem közepén. Nem tudom mikor, és mi okból, de ma már az alsó és felső féle összenőtt. A szünetnek nyoma sincs.

Olvastam a hírességvonalról, de azt soha nem tudtam leellenőrizni, hogy valós e amit tartanak róla. Egyet viszont tudok, hogy nekem nincs ez a hírnévvonalam. De ki tudja, még lehet!

Azt viszont már korábban tapasztaltam, hogy az elmefogyatékosan született gyerekeknek nincs más vonal a tenyerükben csak egy helyen törik a tenyerük egyetlen vonal van a tenyerük közepén vízszintesen. Ezt már gyermekkoromban megnéztem több beteg gyereken, és felnőttén is. Akinek baj van az agyában, és ez születési probléma, annak nincs három vonal a tenyerében csupán csak egy.

A jóslásról az a véleményem, hogy aki jól tud jósolni tenyérből, az pontosan tudja, hogy kinek mit lehet jósolni. Tehát jobb emberismerő, mint amit a tenyérből ki tud olvasni.

2019. máj. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

6. vagyok!

Még régebben, a Balatonon voltak tenyérjósló gépek. Be kellett tenni a kezed, és kaptál egy papírt rajta tele rólad szóló dolgokkal, és megírták azt is, mi várhat rád a jövőben. Sajnos ezeket eltüntették, pedig nagyon jók voltak, nekem mindig bejött!

2019. máj. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!