Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Spirituális sátánizmus,...

Spirituális sátánizmus, valójában mit takar ( kinek mi? )

Figyelt kérdés

Több szempontot és meglátást szeretnék megvizsgálni ezzel kapcsolatban.



Érdekel illetve nagyon szeretném tudni, kinek mi a véleménye a témával kapcsolatban illetve azt, hogy kinek mit jelent a spirituális sátánizmus.


Érdekelnek vélemények, ellenvélemények, tapasztalatok, meglátások :) egyszóval egy értelmes és kulturált társalgást szeretnék folytat a témával kapcsolatban.



2019. aug. 6. 21:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Erről szerintem biztos van a neten már 760 különböző fórum, nem értem, miért nyitnál egy 761.-et.


Először olvasd el definíció szerint, mi micsoda, aztán keress ilyen topicokat, emberek saját tapasztalataival. De mivel ez nem valami egzakt dolog, konkrét választ úgysem kapsz, ide meg kérdést nem vitaindítónak szokás kitenni.


Ha tudsz angolul, érdemes inkább angolul keresni (mint gyakorlatilag bármi másra is).

2019. aug. 7. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Fából vaskarika.


Hogy lehet egy sátánizmus spirituális ? :O

2019. aug. 7. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem Vitaindítónak tettem ki a kérdést.
2019. aug. 7. 07:41
 4/16 anonim ***** válasza:
szektát
2019. aug. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
54%
Nekem istennek egy olyan aspektusa, ami főleg itteni léttel és önkiegyensúlyozással foglalkozik.
2019. aug. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 ******?! ***** válasza:
Nekem nem szimpi. Különféle meditációkat, okkultizmust és nagyon sok "rejtet" klisével próbálják átmosni az agyadat, ami leginkább unszimpatikus számomra. Rengeteg olyan forrás van angol, magyar részről, melyben rasszizmus van, vallásellenes iromány, uszítás... Ugyan nekem egyikhez sincs közöm, se a valláshoz, se máshoz, azonban mégis zavaró. Az arcodba tolják hiába nem vagy rá kíváncsi. Személy szerint, amivel közömbös vagyok és mégis az arcomba tolják... Maradjunk annyiban, hogy nem szívesen fogadom el a létezését ezen a világon. Nem arról van szó, hogy nem kötelező olvasni. Kíváncsi vagy a sátánizmusra vagy más egyéb témára és a képedbe tolják a felesleges reklámot. Akik nem veszik észre ezeket a reklámokat, azoknak külön gratulálok! Mekkora sötétségnek kell lenned, hogy ne vedd észre? <<-- plátói kérdés.
2019. aug. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

jók a meditációk, a jóga stb. de a zsidózás az már tényleg agyrém. egészségtelen az effajta gyűlölközés. abba mentem tönkre, mert valóban agymosás ez a része. de ez is amúgy hazúgság-vagyis semmi köze a spiritualizmushooz. az eredeti sátánizmus nem tartalmaz ilyen káros agymosásokat. az eredeti sátánizmus volt a valódi spirituális sátánizmus-amíg valaki spirituálisnak nevezte el azt a sátánizmust amelyben zsidózások vannak. vagyis náci agymosás. inkább nácizmusnak mondanám azt amit most spirituális sátánizmusnak mondanak.


sehol nem fogsz találni eredeti sátánizmusról semmit sem. megmondom h ugyanaz mint a spirituális, csak az idióta zsidózás nélkül.


sokkal normálisabbak lennének a sátánisták ha végre eljutna ez az agyukig.

ez az egész csak nácizmus amit spirituális sátánizmusnak mernek mondani. vagyis bemocskolják az egészet. a zsidókra mondják h bűnbakképzők- na de a sátánizmmusuk is az, hiszen a zsidókat nevezik meg bűnösöknek.


röviden: olvasgasd csak a spirituális sátániumust, csinálhatod is. de ne hagyd magad agymosni. ne hidd és ne fogadd el a zsidógyűlöletet. a sátánisták a muszlimot is tagadják. pedig a zsidógyűlölettükkel ők is muszlimokhoz hasonlóak.

ne gyűlöld a zsidókat csak azért mert azt írja valami hülye fórum stb.

majd csinálok egy oldalt az eredeti sátánizmusról. negyede van csak kész és sajna nem értek a honlapkészítéshez és még azt is meg kell tapasztalgatnom.

2019. aug. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

elnyújtott út az örület és öngyilkosság felé.

persze ha ügyes/okos vagy kiszállsz időben.

Ha meg igazán bölcs akkor bele se kezdesz.

2019. aug. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó hozzászóló.


Nem alaptalan vádaskodásokra lettem volna kíváncsi, hanem saját tapasztalat, véleményre, avagy.... az általad írt kritikus és cseppet sem barátságosnak mondható hozzászólás épp a saját tapasztalataidból fakad????

Ez esetben hallgatlak!!!! de ha nem, akkor felesleges volt az erőfeszítésed ezzel a hozzászólással, ami egy szemmel láthatóan gusztustalan lejáratás harmatgyenge próbálkozása lett volna a témával kapcsolatban.


Nálam biztosan.

2019. aug. 10. 14:39
 10/16 anonim ***** válasza:
28%

Őszinte és igaz válaszokat akarsz???

1. amint beavattam magam nagyon nyugodt voltam.

2. az első Démonidézésem pedig rémes volt, pedig nem ezt írták.

3. rosszúl voltam: szürkét szartam, hánytam, a nyelvem is szürke színű volt.

4. minden de minden egyes barátom hátat fordított nekem és iszonyú bunkók lettek velem ok nélkül.már szinte ők kergettek öngyilkosságba-vagyis kérték h akasszam fel magam vagy menjek a vonat elé stb. OK NÉLKŰL!!!Nem is mondtam el senkinek sem h beavattam magam stb.


sokat meditáltam és csináltam az ostoba rituálékat.

állandó rémálmok és halucinációk. a mai napig. pedig ugyebár rohadtúl nem ezt írták.

idézgettem Démont. annyira h hallottam is. de csak németűl beszélt hozzám.

rémes volt. rémes. egyre jobban gyűlölöm az összes embert és az egész emberiséget és az egész világot. mert csak azt látom s hallom h mijen undorítóak az emberek. lopnak, csalnak, hazudoznak stb. nem érdekel a nácista hülyeség, nemcsak a zsidókat útálom már.


vagy két éve abbahagytam de akkor sem volt semmi nyugadalmam. hallucinációk, rémálmok és az emberek is ok nélkűl gyűlölnek és ellenem vannak.


most pedig ott tartok hogy legalább kivizsgáltatom magam a hallucinációk okoznak -e agykárosodást. leletek szerint nincs semmi. de pszichésen sokat , de nagyon sokat szenvedtem. most már erős vagyok és gyűlölöm az egész sátánizmust. bárcsak sohase mentem volna bele. kiszállni nem merek, mert ha eddig ilyen rossz volt, akkor csak mégrosszabb lesz. vettem éjjellátó kamerákat és majd ha megint meditálok és rituálézok akkor videózok. mert egyszer videóztam egy elég bizarr jelenséget. most is sikerült,de nem tudta ez a vacak tárolni.mert új és még nem jöttem bele.

szóval itt tartok.

csak bizarr hobby. semmi több.

csak kihasználják az embereket és totál tönkre teszik a különböző entiitások.

méghogy Sátán segít. egyszer sem tette. méghogy jobb lesz az életed... kamu az egész.


de persze más sátánisták csak kamuzgatnak.

vannak totál elmebetegek. vannak undorító szexisták szb.

szóval még a sátánista népség is undorító. nem is tudnám sajnálni őket h őket is becsapták és csak hazudozgatnak maguknak és másoknak.


jóga, meditálás-úgyahogy jók. de utánna rémálmok és hallucinációk-vagy negatív entitások jelenléte.


de az hogy az összes barátomat elveszítettem SOHASEM BOCSÁJTOM MEG!!!! ők voltak számomra a legfontosabbak.


Őszintén írom: SOHASE AVASD BE MAGADAT!!!!

2019. aug. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!