Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Spirituális sátánizmusban...

Spirituális sátánizmusban beavatottak?

Figyelt kérdés

Még jópár éve megcsináltam a beavatási szertartást, aztán hagytam ülni az egészet. Most egy ideje újra foglalkozok spiritualitással, beleértve más vallások tanulmányozását is, ugyanis a náci nézeteket a vallásból annyira nem osztom, és próbálok szabadvallású maradni (mindenből kicsípni valamit amit jónak érzek)


Az utóbbi időben elég sok negatív entitás jelent meg nálam, főleg a szobámban, már fizikai fájdalmakat is okozva néha.


Ha kérdésem van általában Luciferhez vagy a démonokhoz fordulok de most nagyon rossz jellegű energiát érzek akárhányszor rájuk gondolok, és a fájdalmam is erősödik. A kérdésem az hogy mitől lehet ez?

A sok entitás megjelenése, a rossz energia ha Luciferrel próbálom felvenni a kapcsolatot?

Esetleg a beavatási szerződésnek lehet bármilyen köze ehhez?


Kérem aki nem jártas a témában, vagy szkeptikus, esetleg trollkodni jött, az mellőzze a válaszadást, köszönöm.



2019. aug. 13. 00:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha ebben hiszel (félreteszem a szkeptikusságom), akkor is már megtörtént úgymond a beavatási szerződés Sátán atyával, aki nem hiszem, hogy tolerálja, hogy ugrándozz a vallások között...hogy csipegess innen onnan.

A spirituális sátánisták ezt, ahogy olvastam nagyon komolyan veszik, ahogy a vallásukban mindent...meglehetősen fanatikusan. Te pedig full laikusan ideállsz egy ilyen kérdéssel. Kicsit abszurd ...nem?

(Egyébként nekem még egy nyamvadt kérdésemre se adtak választ, -komolyan, mintha mindnyájan prűdek lennének- de sok sikert hozzá. A te kérdésed talán olyan bicskanyitogató számukra, hogy lehurrogjanak'.)

2019. aug. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

En szeretem eltolni magam a JoStol kicsit mert vannak olyan nezetei amikkel nem ertek egyet, valamit a fanatizmus is enyhen szolva sok.


Alapvetoen szoktam valaszt kapni a kerdeseimre a fentebb emlitett forrasoktol de most valahogy le lettem vagva tole.

Egyebkent az igazi satanizmusban a tudas mindenkie, es az egyik alapja, hogy mindig tanulunk amennyit csak lehet, ameddig csak lehet. Nem veszem fel a tobbi vallast, csak tanulok beloluk.


A kerdesedre pedig szivesen valaszolok ha elkuldod privatban, gyakorikerdeseken meg uj vagyok.

2019. aug. 13. 14:28
 3/5 anonim ***** válasza:

Érdekes a helyzeted, kezded elhagyni a megszokott szintet. (a lényegi dolgokban semmit nem tudást)


Észnél légy és jó haladást!

2019. aug. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A náci kultuszt azt nem szabad felvenni, ugyanúgy, mint ahogyan zsidóvá sem szabad válni. Nem ez az utunk.
2019. aug. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia

Írj nekem privátba, tudok segíteni

2019. okt. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!