Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ezotéria » Mágia, okkultizmus

A kérdés

Mi az a harmadik szem?

Hallottam róla de nem értem még azóta se hogy mi akar lenni vagy mit takar.

Ma este pl álmomban láttam egyet piros volt nem nagyon emlékszem hogy egyhelyben volt vagy közeledett mert megláttam megijedtem és felkeltem aztán inkább vissza se aludtam.

Keress kérdéseket hasonló témában: harmadik szem

aug. 13. 11:25  Privát üzenet  

A válaszok

Nos, a keresésé mindig segít!

[link]

Jó olvasást.

A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont aug. 13. 11:43 Privát üzenet
Evolucióbiológusok a tobozmirigyet tekintik ennek, mivel érzékeny a fényre (elsősorban hüllőknél) és az alvás/ébrenlét ciklusát is az itt termelődőhormonok szabályozzák (melatonin).

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont aug. 13. 12:06 Privát üzenet
Egy csakrának a neve :) Fizikai testen nem lehet látni, aki tisztánérzékelő és látó az láthatja a ezt a földöntúli szervet :)

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont aug. 13. 20:34 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Kinek van nyitva a harmadik szeme?
Sikerult mar valakinek megnyitnia a harmadik szemét?
Miért van az, hogy ha valakit közelebb akarnék engedni, kinyílik a harmadik szeme?
Ha a 3. szem kinyílik be lehet zárni? Vagy ha valaki úgy születik, hogy nem lehet neki bezárni?
Harmadik szem megnyitása mivel jár?
Mit rontok el meditáció közben?

Kérdések az Ezotéria rovatbólKérdések a Mágia, okkultizmus rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!