Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Vannak itt olyanok, akik...

Vannak itt olyanok, akik magasabban vannak a mágiában és elegük van a sok önjelölt tanítócskából?

Figyelt kérdés
őszintén megmondom amennyi tudatlan magát tudónak hivővel találkoztam életem során már az hihetetlen. ráadásba úgy osztják az észt felsőbb dolgokról egyesek meg energiákról, hogy még csak nem is érzik az energiákat. ránéz egy tárgyra és meg sem tudja mondani, hogy negatív vagy pozitív energiája van-e vagy sem. de az ilyen nagyon okos gyorstalpalós spiritisztákat is bírom, akik mindenféle beavatásokat adnak. még jó, hogy csak magamra van szükségem semmi másra. vagy amikor arról hadrikálnak, hogy itt ragadnak a lelkek, hogyha nem mennek át a túloldalra 42 napon belül mert elfogy az energiájuk....háh ez a legröhejesebb. fleg mivel nem a testtől kapod az energiát, hanem a szellemed működteti a testedet. de ja:XD de inkább ki sem fejteném hogy sehova sem kelünk át. Halálom az ilyen Eckhart Tolle félék, akik egyensúlyról beszélnek meg megvilágosodásról. nagyszerű akkor én magam vagyok Isten hozzá képest,mivel nem vagyok nyilvánvaló szélsőségben a levegő elemben energetikailag, mint ő. Megvilágosodott mesterkék vannak manapság annyi mint piacon légy. Mitől is megvilágosodott az olyan, aki még a szellemvilágot sem látja, nem érzi az energiákat? Látom rajtuk a totális egyensúlytalanságot a külsejükön, Mert el vannak hízva ami lelki egyensúlytalanságból fakad. A ruházatukról meg inkább ne is beszéljünk. Az átlagban sötét színeikkel és a több anyagból készültségéval, ami tisztátalan. Ugye amint kint úgy bent. Én ezekből megtanultam olvasni. Pedig nem vagyok megvilágosodott,de akik még a legalapvetőbb energetikai tisztasági szabályokkal sincsenek tisztában azt itt hintik a sódert arról, hogyan kéne egyensúlyba jönnie az embereknek. Az emberek meg mennek utánuk. Mert tudatlanok. Hát már komolyan mondom nagyon várom az időt, hogy mikor jönnek az igaz tanítók, akik valóban a fénytől jönnek. Persze ennek így kell lennie. Most még a sötétség ideje van itt, hogy jöhessen a fény. Ebből majd tanulunk. Csak már nagyon régóta megy ez a szellemi sötéség amit látok. Szerintetek még sokáig fog tartani ez a szint, hogy a tudatlanok okítanak-?

2019. aug. 19. 14:20
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Így lesz örökre
2019. aug. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én csupán nem tudok mit kezdeni ezekkel. Én elég gyengén érzékelem az energiákat, de nem is specializálódtam rá, csak néha megnézek valamit ha hagyják, hogy segíthessek, s bár nem ettől lesz valaki megvilágosodott, vagy mágiához értő. Amikor főbb megvilágosodásos folyamataimban voltam, mondhatni semmit se érzékeltem, csupán egyre inkább elsajátítottam, hogy legyen tökéletes mindennek.

Sokszor találkozom szerelmi kötéses mizériával,( nem mintha tudnák mi ez, vagy hova sorolható) és a válaszok.., meg amikor egy sajátos, értelmetlen üresség állapot felé erőszakolna minden embert, olyanokban hívve...

Beszéltem egyszer valami külföldi spirituális oldalon valakivel, aki azt mondta, hogy ha az ember elérte a tökéletes állapotot, vége a fejlődésnek. Szóval akik ilyenről beszélnek ott, egyáltalán nincs elképzelésük sem, hogy miről is beszélnek.

Ez nem hivatalos helyeken, mint facebookon az óceánji hamis, felszínes, magukat spirituálisnak mondó ember, oldal...

Gyakoriról beszélni hát... olyan emberekkel találkoztam innen, akik olyan szinten képesek érzékrlni az energiákat, más létezőket, amennyire kedvük van. Szinte limit nélkűl. Az egyetlen limitáló a saját elméjük, szellemük fejlettlensége.

Én egyébként önjelölt tanító vagyok, pontosabban fejlesztő, de ez a saját stílusom miatt. Ha semmit se tudnék s belső bölcsességem is akkora lenne, mint... az átlagé, akkor is ilyen lennék, de akik ilyen szavakat dobálnak magukra, miközben se tudásuk, és a stílusuk inkább egy szaladgáló gyerekéhez, mintsem egy tudást átadó emberéhez hasonlít.


Egy kis bónuszként nézz rám. Megkíméllek az unalmas vagy nem kirívó dolgoktól. Nézd meg a szellemem nagyságát. ;)

2019. aug. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hát jó persze mindannyian tanulunk és tanítunk is valamit. csak amikor mondjuk valaki tömegeket akar tanítani mert azt mondja, hogy ő megvilágosodott .és azok alapján a tudások alapján amiket Istenem az elmúlt 13 évben a kezemben adott ránézek ezekre a magukat megvilágosodottnak mondókra mint Avatara, Eckhart Tolle és Mooji és Oso. na klafa. Avatararól annyira sugároznak a tiszta enegiák, hogy semennyire. nem egyszerk iabálva beszél olyan szintű negativítás hatja át. persze nagy a lexikális tudása,de a gyakorlati az nagyon nem. Akinek Jézus király a pártus herceg arra sajnos annyit mondok, hogy ássa el magát. Mert tudva levő, hogy a messiásnak zsidónak kell lennie. Ez az egyik személyi követelménye a messiásnak. És akkor ez mondja magát avatárnak. Aha. Nice. De Tolle: hogy rajta mit látok. Az energiái punnyadtak. Persze amellett, hogy pozitívat is sugároz amellett punnyadt. Abszolút elnyomja magában a tűz elemet. totális szélsőségben van a levegő elemben. Egy mester aki magát megvilágosodottnak mondja az ezt, hogy is nem tudja, hogy annak 4 elem egyensúlyában kéne lennie? De simán látom azon is, hogy átlagban több anyagból készült ruházatban van ami tisztátalan mivel kevert energia. Amint kint úgy bent. Egy megvilágosodott mester, hogyhogy nem tudja még a legalapvetőbb energetikai tisztasági szabályokat sem? Ja, hogy mert hogy aki megvilágosodik annak ugye nem kell tovább tanulnia semmit ugyebár ezt te mondtad. Hát ahogy elnézem lenne mit tanulniuk. Miután még ezzel sincsenek tisztában. De mondhatnám akár Mojit, aki szintén megvilágosodott. Csak ne olvasnám le a megvilágosodott mesterről az amint kint úgy bent alapján a kövérségéből, hogy egyensúlytalanságban van.Mivel az negatív energia. Vagy elégedetlen valamivel az életében azt jelenti a kövérség vagy túl sok terhet cipelsz vagy túlságosan puffogós természetű stb....ez negativítást jelent mindenkoron. Annyi szent. A rasztás hajról meg szerintem szükségtelen kifejtenem, hogy mennyire tisztátalan. És akkor ezeket nézik megvilágosodottnak meg egyensúlyban levőknek. Apááám!Osho meg szimplán megátkozta a tanítványait meg droghasználatra buzdította. De persze jó sötét tanítókhoz méltón mosolyognak mint a tejbetök-ilyenek ezek a fekete mágusok. Hintik a sódert a békéről, szeretetről, mosolyognak és előadják a ma született bárányt az emberek meg bedőlnek nekik.
2019. aug. 19. 15:30
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

nekem nem sokara lesz sajat musorom a tevében. a tiganyi tamas a budapest tvn a mentorom egy igaz csoda engem is meg gyozot a tehecsegerol. mutkor meg mutot egy ebmert mert fajt a laba telefonon.

a kocsmaba a hamubol meg csikbol meg josotam a loto szamokat mondjuk nem jot be mert filteres szofi vot azt nem szeretem.

2019. aug. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nahát utolsó inkább nem minősíteném ezt.
2019. aug. 19. 17:33
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért foglalkozol azzal, más hogy néz ki, hogy tanít és stb? Foglalkozz a saját utaddal. Keress magadnak egy számodra megfelelő tanítót vagy valamit, amin elindulhatsz. Mester, tanító nélkül is képes a lélek a saját útját járni. Persze, véleményt lehet alkotni, de ez, amit itt teszel az csak negatív vélemény alkotás, semmi több. Persze, azzal sincsen baj.

Nézd, a világ így épül fel. Sajnos, manapság nagyon sok lett a megélhetési spiritiszta, aki sajnos, teletolja az egész spirituális tanokat, a saját gondolataival. Valakinek az kell, azt választja vagy követi, éljen vele, szabad döntése. De, mi van ha, ez is egyfajta módszer arra, hogy az ember kiszűrje azt, mi is jó magának? Mi az, amit tanulnia kell. Azokat akiket felsoroltál, nem sok mély információval látják el az embereket, csak adnak egy szintet. Ha valakit mélyen érdekel a lelkének útja, akkor az tudja, hol és kit vagy mit keressen. Mindenki különböző szinten áll, ezért nem lehet mindenkinek ugyan azt tanítani. Vannak az átlagot elmondók és az, akinek az elég, annak az elég. Számodra, ez nem volt elég, neked több kell! Ezzel nincs semmi baj, de a személyes támadások és persze a másik el nem fogadása, az szintén probléma. Tanuld meg elfogadni a másik személyt. Attól, hogy nem értek egyet némely személy munkálkodásával, elfogadom, hogy ő azt teszi, amit tesz. Tegye, legalább az emberek rátalálnak idővel a mélyebb ismeretekre, ennek is van haszna.

Számomra az nem járható út, ahol jelenleg tart a spirituális út, mivel az évek során, eléggé tele lett tolva olyan információkkal, melyek nem igazán kellenének, de eladhatóak. Sajnos üzlet lett ebből és nem tanulni szeretnének az emberek, hanem elég az nekik, amit eléjük tesznek.

Ha nem tetszenek azon személyek, akiket felsoroltál, ne foglalkozz velük, ilyen egyszerű, ha már elfogadni nem tudod őket.

2019. aug. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolsó elhiheted nem éjjel nappal ezen személyeken pörgök hogy milyen tévtanokat művelnek. De már kiakasztóak. Kiváncsi voltam hogy mások is így látják e. De amugy meg mivel tisztán látom hogy ezek az emberek feketemágusok ígyvéppenséggel kőtelességem is időnként felhívni az emberek figyelmét arra hogy kikkel állnak szemben. Amit meg nem bírok az az álszenteskedés.
2019. aug. 21. 00:59
 8/9 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező,


a tudásod kezdeti. További haladást kívánok az utadon!

2019. aug. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értem utolsó. És ezt miből is szűrted le hogy a tudásom kezdeti? Mert nem egy mosolygós, álszenteskedő, megjátszott pozitivításban tengődő, mindig legygnk pozitívak és egy pillanatra se negstívkodjunk mert az de milyen normális alak vagyok. Ja sejtem mi a gondod. Az olyanok mint te nyilván abban vagy hogy az ilyenek mint a guruk azok középpontban vannak és mindenkinek aki spirituális annak olyannak kell lennie mint ők. Mindig pozitívnak. Soha nem kritizálni másokat és soha semmi negatívat se mondani ugye? Hát nem te leszel az első álszenteskedő akivel találkozok. De azért annyit mondok hogy a guruk szélsőségben vannak a fényben. Az egyensúly a jó és a rossz egyensúlyában van meg. Jó ember vagyok, jót akarok,de ha felbosszantasz megkapod a magadét. Mert bennem pontosan annyi a rossz mint a jó. Ez az egyensúly. Lehet nem ez a gondod velem,de leginkább erre tippelek. Hogy nem vagyok egy álszent
2019. aug. 31. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!