Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Az aura és a csakra léteznek?

Az aura és a csakra léteznek?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi erre a magyarázat illetve mi igazolja, hogy valóban el lehet hinni ezt?

2019. aug. 28. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Pont olyan, mint az isten. Van aki hisz benne es van aki nem.
2019. aug. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
29%
Tapasztald meg, hogy nem létezik, ha nekem nem hiszel.
2019. aug. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

Pont ma nyertem bizonyosságot arról, hogy létezik a kisugárzás, vagy az energiatest.

Mindig is fáradékony voltam, és mindig sokkal jobban szerettem egyedül lenni.

Most jöttem rá, hogy azért, mert érzékeny vagyok más energiatestére, és amikor emberek között vagyok, akkor mások hangulata és negativitása egyszerűen rám tapad, ha csak nem vagyok nagyon éber és tudatos.

Ma is sokat voltam társaságban, és úgy lefáradtam, mint az állat. Egyszer leültem valaki mellé, és éreztem, ahogy árad felém belőle a negatív energia. Színtisztán éreztem az energiáit.

Egyébként elég sok alvásra van szükségem. Amikor iskolába jártam, nem is tudtam ébren maradni még órán se, annyira lefárasztott a többi gyerek energiája. Amikor egyedül vagyok, akkor érzem csak jól magam igazán.

Most jöttem csak rá, hogy az egész életemet ez határozta meg.

2019. aug. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%

Hát ez tök klassz, 3-as!


Én is pont így vagyok: egyedül töltődöm, társaságban merülök. Most már sok mindent értek.


Egyébként, hogy a kérdezőnek is reagáljak, az én aurámat még le is fényképezték (aurafotózáson) és az elemzés stimmelt. A csakráimat még nem láttam. :)

2019. aug. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Energia-tudomány.
2019. szept. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
23%
3-as! Egyszerűen introvertált vagy te idióta. Szocializálodás közben lefáradsz és igényleg a privát szférát. Nem, nem létezik, sem lélek, sem isten, sem pokol, sem karma, sem rontás stb. stb.
2019. szept. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
62%
Ezek letezo dolgog .... Ha sokat gyakorlunk lathatjuk is az aurakat , nekem sikerult ,sajnalom , hogy vannak olyan emberek akik nem hisznek a letezoben .. Ennyi esellyel azt is mondhatnank , hogy nem leteznek bolygok....;)
2019. dec. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!