Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Miért nem fordultok inkább...

Miért nem fordultok inkább ortodox paphoz a sok jósnő helyett?

Figyelt kérdés
Nem tudjátok,hogy az ortodox papok sokkal jobban tudnak segíteni abban, hogy megkapjátok vagy visszakapjátok a párotokat, vagy az egészségeteket, mint a sok kötést végző mágusotok? Olvassatok róluk egy kicsit!

2019. aug. 29. 06:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
64%
Egyik kutya, másik eb. Mindkettő csak elszalad, szájában a tárcáddal.
2019. aug. 29. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%
Mert azmeg a seggedbe nyulkal
2019. aug. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
28%
Vagy az az urológus?
2019. aug. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
43%
Jah...ortodox pap majd megmondja a tutit. Hát nem hiszem el komolyan mondom. Csak a süket szöveg semmi más. Az Isten tudathoz nem kell pap, se vallásos gyülekezet.
2019. aug. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
38%
Hát igen, sokkal többet tud segíteni, mint a jósnők, én is annak a segítségét kértem és az életem helyre állt, amit egy jósnő tönkretett a sok kötögetésével, amit egy fellángolt tini lány kötött a férjemre.
2019. aug. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
71%

A baj az, hogy sok ember aki foglalkozik ezoterikával, mágiával és kötéseket hajt végre, az eleve tévúton jár és rosszul alkalmazza azt a tudást, amire szert tett.

Azon személyek, akik foglalkoznak mágiával, és tudják, mivel jár a kötés és a hozzá hasonló dolgok, nem foglalkoznak vele!

Kérdező, te el vagy tévedve! Nem menni kell valakihez és a segítségét kérni, hanem el kellene fogadni, azt, ha valaki nemet mondd! Ha valakit dobtak! Ha valaki nem akar a másiktól semmit!

Ezt, sajnos, az emberek nem tudják elfogadni! Mindenki olyanhoz nyúl, amivel úgy érzi, valamit el tud érni! Az emberek akaratosak, mindent maguknak akarnak.

Végre, meg kéne állítani azon személyek ténykedését, akik kötéseket és más ehhez hasonló dolgokat hajtanak végre.

De, ezt sajnos nem lehet. Ez is az élet részét képezi. Az a baj, ha valaki ehhez fordul. Mindenkinek élnie kell valamiből.


Az ajánlásod, ugyan az, mint bárki másé! Te sem vagy jobb vagy rosszabb, sőt az ajánlatod sem jobb vagy rosszabb, csak egyszerűen ép ésszel kéne cselekedni és elfogadni a másik döntését! Itt az embereken van a hangsúly, nem máson.


Ha már itt tartunk, mégis mitől lenne jobb a te papod? Elárulom, semmitől. Ha számodra, megadta azt, amire lelked vágyott, akkor megadta! El kéne fogadni ezt is.

Miből gondolod, hogy a vallási megközelítés lenne a jó vagy jobb? Nem mindegy ki mit használ? Valaki kötéseket hajt végre, hajtson. Legalább az emberek rájönnek, mekkora ostobaságot követtek el, majd keresnek egy személyt aki feloldja azt. Az élet így működik. Sajnos.

Bármely vallási felekezet, bármely személyét fel lehetne hozni, így a kérdésed teljesen értelmetlen. Lehet a válaszom is azt, de kedves kérdező, te pedig, a mágiáról olvasgass egy keveset.

2019. aug. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Én csak azt tudom, hogy a papok segítő szándékkal állnak az emberekhez és ingyen, a jósok pedig nem törődnek azzal, ha másoknak ártanak, csak a kliens minél többet fizessen! Ennyi!
2019. aug. 29. 15:53
 8/20 anonim ***** válasza:
51%

Itt van mindjárt egy ortodox pap, aki annyira "segítőkészen" állt ehhez a szerencsétlen kis csecsemőhöz, hogy sikerült úgy megkeresztelnie, hogy nem csak lelki traumát, de fizikai sérülést is okozott neki.


[link]


[link]



Az alapvető kérdés az általad felhozott témában meg szerintem nem az, hogy jósnő, mágus vagy ortodox pap, hanem az, hogy nincs jogod a másik embert a szabad akaratában korlátoznod, és a saját életére vonatkozó döntéseihez való jogát az önös érdekeid miatt felülbírálnod.

2019. aug. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
71%
Kérdező, azt írod, az ortodox pap ingyen segít. Én, jó pár évvel ezelőtt felvettem a kapcsolatot egy nővel kötés ügyben. Azt mondta, el kell vele mennem Romániába, mert a kötést egy ortodox pap csinálja. Kapásból 1,5 millió forintról kezdett beszélni. Ennyit az ingyenességről. Természetesen nem mentem bele a dologba. Szerencsére.
2019. aug. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
52%
9es! Lehet, hogy a jósnő kérte azt az összeget, nem a pap :) Szerintem senki ne menjen senkihez, jobban jár!
2019. aug. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!