Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Csinált màr valaki közületek...

Csinált màr valaki közületek szerelmi kötést?

Figyelt kérdés
Megosztanátok velem a tapasztalatokat? Nem érdekrlnrk a gúnyolódó üzenetek,úgyhogy ne is pazaroljátok rá az időtöket.Kérem csak az írjon aki tényleg próbálta.Köszönöm
2019. aug. 30. 12:04
 1/9 acelsziv ***** válasza:
34%
Maximálisan ostoba és korlátolt vagy.
2019. aug. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%
Ennyi felesleges pénzt inkább jótékony célra szórnál el, ne kuruzslók zsebébe...
2019. aug. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Nem rosszindulat, de nagyon vigyazz ezekkrl. Nekunk egy josno arulta el, h ezek a dolgok gonoszak, es vmit vmiert alapon van. Megeri h vkit kozben er vmi?
2019. aug. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem, egyik oka az, hogy pld par hónapja megismertem egy lányt aki tetszett is az elején meg minden, de ahogy jobban megsimertem egyre jobban taszított es azt ereztem, hogy maradjunk csak baratok es kész. Pld egy ilyen szemelyt magamhoz kötnék hát nem tudom jó vége lenne a dolognak mert sztem nem.

Ez a szep az egeszben, hogy kiismerheted a másikat, elmentek ide-oda közös programok es meglatod, hogy akarsz-e vele lenni vagy nem. A szerelem meg szép dolog de nincs sok haszna.

2019. aug. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%

Demoni dolog. Ettol ne varj 100% os boldogsagot. rossz erok fognak korul lengeni titeket es annyit tesz ez a kotes hogy 1.nembirjatok elhagyni elengedni egymast semmi kepp csak kinlodtok. 2. Ha pedig megis szetvaltok ezek a demonok rajtatok maradnak es soha nem lesztek igazan boldogok, szerencsesek. Ugyanis rosszakat fog ratok hozni.. jol gondpld meg.. halgass ram es ne tedd. A nenjem ossze kotte magat valakivel 10 eve szenved uti veri iszik. Az ember is szenved de nem tudnak szet valni..

A masik ismim pedig ugyjart ahogy 2.re leirtam kapcsolatbol kapcsolatra es egyik sem jon ossze neki

2019. aug. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 ******?! ***** válasza:
34%
A múltkor pulcsit akartam kötni és számlákat.
2019. aug. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Próbáltam. Nem jött be.
2019. aug. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én csináltattam. Ha érdekel írj privátot.
2019. aug. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem unjátok még ezt a sok szerelmi kötés hülyeséget? Mennyi hülye kérdés, egyszer ortodox pap, máskor jósok, szerelmi kötések? Ti mindig mástól várjátok a csodákat?
2019. aug. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!