Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Van itt valakinek személyes...

Van itt valakinek személyes tapasztalata a fekete mágiával?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ti hisztek a fekete mágiában? Sokféle történetet hallottam, olyanoktól akik közel állnak hozzám, és nem tudom hova tenni, így kíváncsi vagyok van-e itt olyan akinek van személyes tapasztalata?
2019. aug. 30. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Itt tuti nem találsz érdemleges választ, GYK-n csak trollok vannak ebben a témában.
2019. aug. 31. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia,

https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__magia-okkultizmus__..


Ez egy hasonló témájú kérdés, szerintem nézd meg. Én sem ajánlok semmi ilyet.

2019. aug. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem, én dehogy szeretnék foglalkozni ilyenekkel, csak pont azért kérdezem hogy van-e valóságalapja, mert a környezetemben van aki csinálja, és hogy ez rám lehet-e hatással, ha mondjuk a közelemben csinálja.
2019. aug. 31. 14:46
 4/8 anonim ***** válasza:

A fekete magiat hasznalok lelke "elrohad".

A negativ energia folyton novekedni akar, es mindent bekebelez amit csak tud, igy azt is aki hasznalja.

Egy ideig el tudja erni a celjat a magus az ilyenekkel, de azzal hogy fekete magus lesz valaki olyan mintha azt irna ala vele hogy nem akar boldog vagy hosszu eletet.


Hatassal ugy lehet rad hogy mivel az auraja is ilyen elrohadt es tele van mocsokkal, az befolyasolhat teged is.


Mondjuk alapbol mindennapos gyakorlat kene hogy legyen, de ajanlom hogy vegezz aura tisztitast lefekves elott.

2019. aug. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Jó ötlet!
2019. aug. 31. 20:07
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
Én Perwollal mosom és nem fakul és nem szöszöl.
2019. szept. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem van tapasztalatom, ha gondolod akkor írj:) szívesen válaszolok mindenre.
2019. szept. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
alapvetően akkor feketemágia a mágia ha rosszra használod, persze amúgy hogyne a zöld mágia meg kiszívja az életet mindenből :o
2019. szept. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!