Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Naponta 1 órát meditálok pár...

Naponta 1 órát meditálok pár napja. Erre ma csindarattával kiesett egy ismerősöm az életemből. Másnak hogyan estek ki amikor emelkedtetek?

Figyelt kérdés
Nyilván emelkedik az energiám a meditálással. Többször is tartottam már egy pár hétig tartó meditációs turnust. Ilyenkor mindig az volt, hogy vagy megjelentek olyanok akik megpróbáltak lehúzni tisztátalan dolgokkal vagy összevesztünk nagy csindarattával intettünk búcsút. Nem bánom hogy kiestek. Csakhogy nekem mindig veszekedéssel esnek ki pár napra rá ahogy meditálásba kezdek. És megfigyeltem már hogy idegbeteg lesz a környezetem is. Apám és anyám is rögvest támadólag viselkedik velem.
2019. szept. 7. 23:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
89%
Nem lehet, hogy az a gond, hogy a "meditálástól" felsőbbrendűnek képzeled magad, holott a csinnadratta szót se tudod leírni? Úgy tűnik, az egyetlen dolog, ami emelkedik, az az egód.
2019. szept. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Felénk csindarattának mondják az biztos. Az egós dolog egy ilyen felsőbbrendűs kioktatás után nem nekem kéne elgondolkoznom az is biztos. Közben megtaláltam a választ Müller Péternél: ha túl gyorsan emelkedsz azzal bajokat is vonhatsz a fejedre. Mivel elkezdenek az energiák egymásnak feszülni amíg letaszítod az alacsonyabb rezgésen maradtakat. Csakhogy nálam nagyon gyorsan történik mert Sri Chinmoy legerősebb meditációját Jankó használom. Olyan erővel tolom le öket hogy robbantok
2019. szept. 8. 00:22
 3/22 anonim válasza:
69%
"csindaratta" ez tetszik :) nem lehet hogy csak nem értek meg az emelkedett lelki állapotodhoz,és szimplán tudatlanságból bolondnak néznek? nem mindenki spirituális beállítottságú...
2019. szept. 8. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
93%

"Sri Chinmoy legerősebb meditációját Jankó használom. Olyan erővel tolom le öket hogy robbantok"


Király vagy, ehhez kétség sem fér. De ki az a Jankó?

2019. szept. 8. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Annyi biztos hogy nálad biztos érettebb minthogy elírásokon pörögjek. Akkor neked is szia.
2019. szept. 8. 06:54
 6/22 A kérdező kommentje:
Ja és nem olyanokról van szó akiknek bármit is mondtam volna spiritualitásról. Főként egyszerűen frusztráltak lesznek. Meg olyanok tűnnek el akikkel nem beszéltem évek óta mégis rögvest megtalálnak és egyből támadnak. Te még kedves troll nekem ne írj. Energiátlopkodni nem itt kell. Köszönjük.
2019. szept. 8. 07:06
 7/22 anonim ***** válasza:
24%

Megérzik az energia változásod.


Ilyenkor légy erős, és használd gunagriha tanítását.

Ha ezek az emberek lemorzsolodtak,akkor letisztult a környezeted is.

2019. szept. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
92%

Rád is ez a vicc vonatkozik:

" megy az öreg az autópályán, mikor bemondják a rádióba, hogy vigyázat egy hülye szembe megy a forgalommal. Erre az öreg: -egy??? vagy száz!!!!"


Vagy is nálad is mindenki hülye ha meditálsz, mindenkivel össze veszel, csak veled nincsen baj?

2019. szept. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
100%
Szerintem ne meditalj, es akkor nem veszel ossze senkivel.
2019. szept. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
93%
Azért leírhatnád pár szóban kedves kérdező hogy neked mit jelent a meditáció.. Hogy hogyan csinálod? Mostmár kivi vagyok :)
2019. szept. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!